17 LAGERE SCHOOL L.V.B, DORPSKALENDER Bibliotheek Zoals u weet heeft de school de beschikking over een collectie boeken van de bibliotheek Venray. Deze boeken worden, naast de bibliotheek boeken van school, uitgeleend aan de kinderen. Het spreekt vanzelf, dat met deze boeken zorgvuldig moet worden om gegaan. Ervaringen uit het verleden leren dat dit helaas niet altijd gebeurt. Vaak zijn boeken beschadigd, zelf slecht hersteld, kaarten of bladzijden verdwenen e.d. Bij deze verzoeken wij u nogmaals, samen met uw kind, de boeken met zorg te behandelen. Geef ze thuis b.v. een vaste (veilige) plaats, zorg dat ze altijd in een tas aee naar school gaan, ga niet zelf met plaksels of plakband beschadigingen herstellen. Op die manier hoeven we geen onnodige kosten te maken en kunnen ook anderen van de beschik baar gestelde boeken gebruik maken. Tandarts In het schoolboekje wezen we u er al op, de afspraken bij een tandarts zoveel mogelijk te maken op woensdagmiddag of'op vrije dagen. Geregeld zijn kinderen tijdens schooltijd afwezig wegens tandartsenbezoek. Bij deze verzoeken wij u dan ook nogmaals, de afspraken buiten school tijd. vast te stellen, ook al zal dat niet altijd gemakkelijk zijn. Jaarvergadering Cp woensdag 23 sept. a.s. zal de algemene jaarvergadering plaatsvinden. Na 't financieel verslag een overzicht van het afgelopen werkjaar en een toelichting op het nieuwe jaarprogramma, vindt een bestuursverkiezing plaats. Op deze avond zal volgens de statuten het gehele bestuur aftreden. Alle bestuursleden stellen zich weer herkiesbaar. Tegenkandidaten kunnen door tenminste 3 leden worden gesteld, mits deze hiervan voor aanvang van de vergadering schriftelijk kennis geven aan de secretaresse. Na de pauze gaan ws dan nog gezellig kienen voor mooie prijzen. De avond begint om 8 uur in het gemeenschapshuis. Bloemschikcursus De heer Zeelen uit Venray is ook dit jaar weer bereid gevonden om deze cursus te geven. De lessen zullen op donderdagavond plaats vinden. Meer informatie hierover op de jaarvergadering. Men kan zich nu al opgeven bij avr. Stiphout, tel. 373. 22 sep. S.V.C. - bestuursvergadering 23 sep. L.V.S. - jaarverg./kienen 26 sep S.J.üi.C. - disccbsl 28 sep. S.3.liJ.C. - bestuursvsrg. Fanfare - bestuursvsrg. 3 okt. Fanfare - concert Hexenaveen 7 okt. L.V.3. - mosderavond 8 okt. Dansgroep - 50+bal 8 okt. 10 okt. 11 okt. 14 okt. 21 okt. Ouderavond klas 3+4 S.3.UJ.C. - film S.3.ÜJ.C. - film Fanfare - bcndsconcour; L.R.V. - veteranenconc L.t'.B. - dropping Dameskoor - kienen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 17