9 Castenray 5 - HKDSO 4 (0-4) 0-14 De eerste wedstrijd in het nieuwe seizoen was voor ons vijfde elftal niet bepaald een succes. Aanvangkeiijk leken we erg makkelijk aan de punten te komen want onze tegenstander kwam ruim een half uur te laat opdagen. Om lomm niet teleur te willen stellen werd besloten om te /zaan voetballen ondanks het late aanvangstijdstipAchteraf bekeken heeft Lomm dit erg goed bekeken want onze spelers waren door het lange wachten de concentratie verloren of in slaap gesust ik weet het niet meer!!!!!!! De eerste helft verliep nog redelijk naar wens al was wel duidelijk dat we in Lomm 4 onze meerdere moester, erkennen. Lómm wist vaak goede kansen te scheppen maar kwa^fciet tot scoren. Het was zelfs zo dat wij enkele goede scoringskansen wisten te scheppen Op vrij gelukkige wijze kwam de tegenstander aan de openingstreffer en dat was voldoende om ons uit ons spel te halen. Toch bleef de schade tot 0-4 beperkt en wisten we zodoende de rust te halen. Na rust ging alles mis wat er maar mis kon gaan De scheidsrechter was in een ander elftal aan het voetballen, de mooie wedstrijdbal raakte zoek en werd verwisseld met een bal van DI3 en ds spelers .varen buiten adem.Lonim wist dit op voorteffelijke wijze uit te buiten en voor dat we het in de gaten hadden was het 0-14. Nee niet bepaald een succes in een thuiswedstrijd maar laten we deze wedstrijd dan ook maar snel vergeten en proberen de volgende wedstrijden iets fanatieker aan de slag te gaan om zodoende wel punten te behalen. Het enige voordeel van zo'n wedstrijd is dat het varken meteen goed wordt gespekt en we erg snel kunnen overgaan tot de aankoop van een tweede "spaarvarken" -kieper- Op vrijdag 18 september hopen onze ouders Huub van Rhee en Trina van Rhee-Achten hun zilveren huwelijksfeest te vieren. Uit dankbaarheid zal op die dag om 15.00 uur een H. Mis worden opgedragen in de H. Matthiaskerk te Castenray. Hun dankbare kinderen Gelegenheid tot feliciteren van 18.30-20.00 uur in zaal "de Ruif", Hoofdstraat 43 te Oirlo. Horsterweg 53 Castenray, augustus 1981

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 9