H.B.S. de Batavieren STG. JEUGDWERK 9 Donderdag 3 en vrijdag 4 sept. deelname Jubileumconcours bij St. Sehas- tiaan Heide. Opstelling: zie Schans vorige week. Vertrek beide dagen 19.00 uur. Zondag 6 sept. Nat. Korpskampioenschappen. 1e zestal Ere klasse te Veldhoven. Vertrek 8.45 uur P. Kuypers - G. Kuypers - Ant. Kuypers - P. Heidens - JVissers - W. Brouwers 2e zestal A klasse te Gemonde. Vertrek 8.45 uur. J. Hesen - J. Tacken - Al. Kuypers - G. Cremers M. Smulders - P. Weijs 4e zestal C klasse te Westerhoven. Vertrek 8.45 uur G. Kunen - Leon Weijs - H. Kleeven - P. Smulders Jos Weijs - H. Cremers Schutters zorg voor reservemateriaal, b.v. pees, pijlen etc. Zorg ook dat je je schietpaspoort bij je hebt, anders kan het zestal waarin je staat opgesteld niet aan de wedstrijd deelnemen. Het bestuur wenst alle zestallen bij de Nat. kampioenschappen heel veel succes toe. 12 sept. Limburgse Korps Kampioenschappen te Boukoul met deelname van het Ie zestal. 13 sept. Limburgse persoonlijke Kampioenschappen te Boukoul 31j de 60 hoogste senioren van Limburg hebben de volgende leden van de Batavieren zich geplaatst: J. Vissers - P. Kuypers - P. Heidens - G. Kuypers - M. Smulders. Als er schutters zijn die deze kampioenschappen niet mee schieten, dienen zij zich af te melden 5 sept. 17.00 uur bij M. Smulders. Niet afgemelde schuttS?s"zijn"vo3?'"T§B2"ürtgesloten. 18-19 sept. toernooi Diana Venlo 23 - 25 sept. toernooi St. Anna Venray 26 sept. Onderlinge wedstrijd met de dames (doe allemaal mee, het gaat niet oh de punten. Sr wordt geschoten op 10 mester). 2-3 okt. Toernooi E.H.S. Venlo 10 okt. Toernooi Willem Teil Nederweert. Afd_. Tijdverdri^vers saterdag 5 sept. is er om 19*30 uur een openbare vergadering in het Gemeenschapshuis. Het grote bestuur, jeugdbestuur, ouders, etc. zxjn allen van harte welkom. Men kan de foto's van de doeweek dan ook bekijken en/of bestellen. Zondag 6 sept. is er alleen voor de leden een speurtocht georganiseerd. Bijeenkomst om half 7 in het patronaat en we zijn om 22.00 uur weer terug. Zaterdag 12 sept. tijdverdrijven o.l.v. mevr. Duykers en mevr. Classens Horsterweg 37 en 20a Zondag 13 sept. tijdverdrijven o.l.v. mevr. Donders en mevr. Jakobs, Lollebeekweg 35 en 48

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 9