L.R.V. "de eendracht" DORPSKALENDER 10 Uitslag bondsconcours Ook dit jaar behaalde ons achttal weer de tweede prijs met ri'e afdelings-dressuurMet dit resultaat was iedereen toch wel tevreden want het is immers toch wel een treffen van alle Limburgse ruiterdibs en dan de tweede plaats te kunnen behalen is toch mooi. Bij de inddressuur wist Jos Philipsen de vierde prijs te behalen en Peter Strijbos werd elfde met springen. Commandant en ruiters proficiat met dit succes. Receptie Vrijdagavond (vanavond) houdt de ponyclub van Broekhuizenvorst receptie van 20.00 - 21.30 uur in de feestruimte nabij hoeve "De Hor" te Ooyen-BroekhuizenvorstDit vanwege het behaalde kampioenschap in de klasse licht. Zondag worden in Horst de kringkampioenschappen voor ponyruiters verreden. Veteranen attentie Voordat er met oefenen voor het veteranenconcours begonnen zal worden, wil men vooraf toch wel eens eerst een keer samen komen om eens te praten wie er dit jaar weer mee wil rijden. Daarom worden deze ruiters uitgenodigd on dinsdagavond om 20.30 uur naar de bijeenkomst te komen bij H. van Rhee waar dan het veteranenconcours nader besproken zal worden. 7 sept L.V.B. - aanvang danscursus Lagers School - ouderavond le klas 0 sept. L.V.B. - excursie Bauknecht 9 sept. Ziekentriduu" 11 sspt. S.V.C. - alg. jaarvergadering 13 sept. ranafre - uitvoering lepelen 15 sept Lagere School - ouderavond 5s 4 6g klas 16 sept L.V.B, - aanvang cursus "beter bewegen" 17 sept. Lagere School ouderavond 2o klas 22 sept. S.V.C. - bestuursvergadering 23 sept. L.V.B. - jaarverg. kienen 26 sept. ■S.B.J.C. - discobal 23 sept. S.J. .C. - bestuursvergadering Fanafre - bestuursvergadering 7 okt. L.V.B. - moederavond 8 okt. Lagers school - ouderavond 3b 4e klas 10 okt. S.3.H.C. - film 11 okt S.3.J.C. - film Fanfare - bondsconcours Heerlen L.R.V. - veteranenconcours 14 okt. L.V.B. - dropning 19 okt. Herfstvakantie 21 okt. Dameskoor - kienavond

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 10