18 Onderweg trakteerde Kiep ons nog op een kinderijsje. 1 Na nog wat gedronken te hebben gingen we om 12 uur naar bed. Jan Donders was zijn luchtbed, kussen en slaapzak kwijt en Frank Stiphout zijn slaapzak was zoek. De lichten gingen niet eerder uit voor de spullen terecht waren. Na overal gezocht te hehhen was het kussen en de slaap zak van Jan terecht. Het was inmiddels bijna een uur. De andere slaapzak en het luchtbed werden niet gevonden. Jan legde daarom maar een paarde- deken op de grond en ging slapen. Frank kreeg een reserve slaapzak, en zodoende konden we eindelijk gaan slapen. Woensdag_12_aug. Om half zeven liep de wekker af die maar door 3 personen werd gehoord. Deze drie kregen echter iedereen wakker en zodoende waren we om kwart voor zeven uit de slaapzak. De verdwenen slaapzak en het luchtbed lagen midden op de gang. Na een kop koffie en een koekje werden de paarden en pony's gezadeld en daarna reden we weg. Na een lange rit van bijna 7 kwartier kwamen we weer bij het kamp aan. Om 10 uur werd er ontbeten en werd er verteld dat we niet meer zouden eten voor 's avonds. 's Middags hebben we wat geluierd in de zon en we kregen ook nog bezoek van Geert Janssen uit Gassel, waar we voorgaande jaren hebben gekampeerd Ook de heer en mevrouw van Haren, waar Jan Donders zijn paard had staan, en de heer en mevrouw van Gasteren kwamen een babbeltje maken. Het weer was zo goed dat we de tafels naar buiten haalden en daar gingen eten. Daarna hebben we nog wat gewandeld. Om -1 uur sliepen de meesten. Het was weer om half zeven dag. Na een kop koffie gingen we rijden. Het was heerlijk fris in de bossen. Na een rit van 2 uur werden de pony's en paarden in een andere wei gedaan. Om half 11 werden ontbijt en lunch tegelijk gebruikt. Na de middag gingen we zonnebaden. Om 3 uur kwam iemand op het idee om te gaan zwemmen. De camping die in de buurt lag, werd gebeld. We konden daar zwemmen voor de entreeprijs van 3>10. Degenen die dat te duur vonden bleven thuis. Piet, die bijna nooit zwemt, ging ook in het diepe bad. Het was 1.50 m. diep, maar dat vond Piet maar niks, zo diep, en hij ging er weer snel uit. Wiel Friezen was zijn schoenen kwijt. Hij ging zoeken. Opeens zag hij één schoen, hij wilde deze pakken maar kwam erachter dat er nog twintig andere schoenen aan zaten. Om half negen gingen we naar een café in Overasselt waar Miep trakteerde Na wat gekletst te hebben een frietje te hebben gegeten, gingen we naar" huis. Toen we thuis kwamen bleek dat alle pompen weg waren en de lucht bedden leeg. Dus dat werd blazen geblazen. Alleen Leo Jakobs had tijd genoeg. Hij wist namelijk ineens de pompen te liggen en kon zijn adem zodoende sparen. Om twee uur sliep iedereen. Vri^dag_1^_aug. Miep maakte om half zeven Annelies Classens wakker, want ze wilde ieder een een "paardestaart" in de haren binden. Alleen bij Jan Donders en bij Marcel Classens lukte dit. Om 7 uur zat iedereen aan tafel. Om 8 uur stonden we klaar voor een laatste rit in Overasselt. Toen we hiervan terug waren ging Piet nog wat oefenen met het achttal.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 18