Algemene vergadering van de Rabobank TLozxrdescomilc aïd. Vent-ay KOLLEKTE t.b.v. LOURDES LIEFDEWERK IN GEMEENTE VENRAY Van gemeentewege is weer vergunning verleend voor het houden van een huis-aan-huis-kollekte in de week van 22 t/m 27 juni 1981. De opbrengst van deze kollekte komt geheel ten goede aan zieken c.q. gedandicapten uit de gemeente Venray. Het Lourdes-comité hoopt dat deze jaarlgkse kollekte in Uw parochie goed zal worden ontvangen, want de opbrengst in Uw parochie zal ook tei bate zijn van zieken in deze parochie. Wij bevelen deze kollekte dan ook gaarne in Uw goedgeefsheid aan. Lourdes-comitê afd. Venray. P.S. Voor eventuele nadere inlichtingen kan men zich in verbinding stellen met dhr. G.Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray. telT 09780 8.1575 7 te Oirlo Hierdoor roept de CoSperatieve-Raiffeisen Boerenleenbank W.A. gevestigd te Oirlo haar leden op tot het bijwonen van de algemene vergadering die gehouden wordt op maandag 29 juni 1981 om 20.00 uur ten kan tore van de bank, Hoofdstraat 25a, Oirlo 1. 2. 3» h. Opening Aanwijzing secretaris en stemopnemers Notulen vorige vergadering Aanwijzing leden, belast raat voorlopig vaststelling notulen Wijziging statuten Wijziging huishoudelijk reglement 7. Machtiging tot het doen verlijden van de notariële akte van statutenwijziging Mededelingen Rondvraag - 5. 6. 8. 9. 10. Sluiting De volledige tekst van de statutenwijziging en de wijziging van het huishoudelijk reg lement liggen vanaf heden op het hoofdkantoor

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 5