DAMESKOOR S.V.C.-senioren 3 Zaterdag om 19.00 uur avondmis zingen. Maandag repetitie. Aanvang: 20,30 uur VOETBALLEN 5e elftal 5e eiftal De jongens van het ,5e elftal die in Horst zaalvoetbal gespeeld hebben tegen de FC Nieuwstraat weten hiar al van, wat er tóen is"besproken. Er_ is beslist om de uitnodiging een wedstrijd te spelen op kunstgras aan te nemen. Voor dagenen die er toen niet bij waren en dit niet weten, we gaan dus zaterdag 27 juni in Venlo een voetbalwedstrijd spelen en wel op kunst gras. Degenen, die niet mee kunnen doen villen die zich voor vrijdag 26 juni afmelden bij K. Baltussen, tel. ?18. Die wei mee voetbalt, denk er goed aan neem gym- of trimschoenen mee. Echtgenotes, verloofdes en supporters kunnen allemaal mee. Vertrek om 12.^5 uur bij H. van Rhee. Zaterdag 2? juni 1981 is voor de FC Nieuwstraat uit Horst en de FC Sloffie uit Castenray een niet alledaagse zaterdag» Die dag namelijk ontvangt de FC Nieuwstraat bezoek van een tweetal zusterverenigingen uit Brabant. FC Sebelle en FC Hopeloos komen richting Horst voor het spelen van een voetbalwedstrijd Vanwege de prettige relatie met FC Sloffie heeft FC Nieuwstraat besloten ook de Castenrayse formatie uit te nodigen voor het spelen van een wed strijd tegen de Brabanders. Doordat de gemeentelijke eportakkomodaties in Horst gesloten zijn, wordt uitgeweken naar Venlo, alwaar de wedstrijden gespeeld zuilen worden op het gemeentelijk kunstgrasveld De eerste wedstrijd begint om 1A.OO uur, terwijl de tweede wedstrijd om 15*30 uur gespeeld zal worden, Het spelen op kunstgras betekent wel, dat er niet met normaal voetbal schoeisel (dus met noppen) gespeeld mag worden, maar uitsluitend op gym/trimschoenen, of in ieder geval op zaalsportschoenen zonder noppen. De Horster strijdkrachten vertrokken vanuit Horst om 13.00 uur richting Venlo, terwijl FC Sloffie om 12.^5 uur bij elkaar komt om de reis naar Venlo te beginnen. Na de inspanningen op hst kunstgras zullen alle k de teams de terugreis naar Horst aanvaarden, waar bij Marleen en Jo in "De Koets" de inwendige mens versterkt kan worden en het stof van een hele middag kan worden weggespoeld. Als het weer een beetje meezit, kunnen de supporters een drie uur durende voetbalshow iegemoetzieiu Alhoewel er geen punten of prijzen zijn te verdienen, duimen.we toch voor de Horster en de Castenrayse ploegen...... Sloffie. 4e__elftal Vandaag, vrijdag 12 juni, wordt het varken, dat lae afgelopen jaar gemest hebben, plechtig geslacht. Alle spelers met aanhang worden om 20.00 uur bij van Rhes versacht, vanwaar naar Venray wordt vertrokken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 3