8 FANFARE ''Dorpsklank ASPERGESBAL BILJARTCLUB Deze wedstrijd zal ook dit jaar goed te volgen zijn voor het publiek, omdat na iedere 5 pijlen de stand bekend gemaakt wordt. Koningspool Ook dit jaar is er weer een koninspool, zoals het steeds in voorgaandB jaren geweest is. Door het invullen hiervan kunt u niet alleen een prijs winnen, maar u steunt tevens de H.B.S. "de Batavieren", waarvoor uiij u dan zasr dankbaar zijn Oe pool formulieren zijn bij deze Schans gevoegd. Hst inleveren kan geschieden bij H. Cremers, Roffert 1; P. Poles, Hcrsterweg 28; P. iiisys, Lollebeekweg 40a; P. Bmonts, h'orsteruieg 43a; lil. Smulders, Horsterweg 4Se en in café Doelhuis "de Batavieren" tot aanvang van de wedstrijd. 13 juni persoonlijke distriktskampioenschappsn bij de Scutroe Horst. 5 Repetitie; I.v.m. het fait, dat verscheidene van onze muzikanten vanavond ver hinderd zijn, wordt de repetitie verplaatst naar morgen van 17.30 - 18.45 uur. Concert Broekhuizen; Komend weekend warder, in Broekhuizen weer de jaarlijkse As pergesgeesten georganiseerd. Dnze fanfare verleent hieraan haar mede werking op zondag 7 juni. &e spelen van 17.00 - 18.00 uur; bij goed weer in de prachtige tuin van Gemeenschapshuis "Het Brouwershuis", bij slecht weer in het gemeenschapshuis zelf. Vertrek: 16.00 uur bij het gemeenschapshuis te Castenray. Bestuursvergadering: Dinsdag 15 juni bij 1. Opening 2. Notulen v. Rensch. Aanvang: 20.15 uur. 5. Wat verder ter tafel komt 6. Rondvraag 3. Aspergssbal+rondgang 7. Sluiting 4. Taakverdeling Zaterdag 27 .juni: =iD^§SiDÖ_B§£S92DiiifcS_£iyfeB§2Bi2§DS£b§B£§Dj 1. lil. Strijbos 2. 3. Houwen 3. ill. Seykens iïl. Classens G. Houwen 5. H. v. Rhee 7. G. Kunen 8. H. Dinghs 10 punten 10 punten 8 8 5 4 2 0e beslissingswedstrijd tussen lüim Sfcrijhus en Deu Houwen werd door üiim Strijbos met 1 punt verschil gewonnen, zodat lüim kampioen 1981 werd. Liefhebbers' van do biljartsport, die graag in competitieverband willen biljarten, kunnen zich voor hst komende seizoen, dat loopt van eind augustus tot maart, op geven tot an met 15 juni bij H. van Rhee, tel. 234.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8