TE KOOP 6 Castenray 1 - BvY 2 (2-3.) o~Z Op de laatste competitiedag Tan dit seizoen ie het voor ons eerste elftal niet gelukt óm kampioen te worden en weer terug te keren in de eerste klasse» Leunen 2 aai 1 punt voorsprong had wist in IJsselsteyn een ruime overwinning te behalen en is terecht kampioen geworden. Tooral in de laatste wedstrijd die wij tegen hun hebben gespeeld hebben zij duidelijk aangetoond het kampioenschap waard te zijn. De laatste wedstrijd van ons tegen Bliiterswijck was niet van hoogstaand niveau al wisten we een ruime overwinning te behalen. BW wilde van begin af aan voetballen en een snelle openingstreffe maken hetgeen vaak tot gevraarlijke aanvallen leide. Toch wisten wij ook tot goede aanvallen te komen en in de 15e minuut was het Hay Kersten die op aangeven van Jan Arts 1-0 aantekende. BVT gaf zich echter niet gewonnen en ging door en de wedstrijd werd iets feller» hetgeen soms tot harde akties leidde. In de 26e minuut kwamen we op een 2-0 voorsprong toen Henk Stiphout een goede voorzet van Karei Houwen in het doel werkte. Door een fout op het middenveld kwam BW op 2-1 toen zij onze doelman op voortreffelijke wijze omspeelde. Na rust werd het nog moeilijk toe BW op 2-2 kwam door een kopbal. Inmiddels was bekend dat Leunen met 4-1 voorstond en zakte de wedstrijd naar een erg laag niveau. Het begon er naar uit te zien dat we de laatste wedstrijd niet zouden kunnen winnen. Toch kwamen we in de 30e minuut op een 3-2 voorsprong toen Jos Böddiger een voorzet van Henk Stiphout inkopte. Hu gaf BW zich gewonnen en moest in Castenray zijn meerdere erkennen.Even .later werd het 4-2 toen Hay Kersten de verdediging van BW verrastte en alleen op de doelman afging. Sese ward omspeeld en de bal lag voor het intikken hetgeen ook gebeurde. In de 38e minuut kwamen we op 5-2 weer door een doelpunt van Hay Kersten. Er waren weer twee punten binnen maar helaas niet voldoende om kampioen te kunnen worden en zijn we op de tweede plaats terecht gekomen hetgeen op zich niet onverdienstelijk is maar natuurlijk was een kampioenschap leuker gewes-it. Sea mooier afscheidskadeau hadde we onze trainer Sander de Koning niet kunnen geven die zoals inmiddels bekend naar nostrum gnsx nn het volgende seizoen een eerste klaseer gaat tmij ;-n. Namens het hels eerste sli 'cal wil en wij langs deze weg iedereen bedanken voor de steun die wij heboen gehad tijdens de vaak niet al te makkelijke wedstrijden en hopsa het komende seizoen ook op uw steun te mogen rekenen» Oase trainer wensen wij veel succes bij zijn nieuwe club en hopen nog een keer tegen Oostrum te kunnen voetballes. Z 500 augurkenplanten Hi'iismans Horsterweg 4?8=

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 6