ZWALUWEN JEUGD ACTIE S.J.W. Casteriray 14 Junioren - Senioren (korfbal; - 7 Het was mooi weer om te spelen, zodoende werd en al snel eert doelpunt gemaakt door de senioren. Maar de .junioren lieten zich dat niet zo maar gevallen en scoorde daarom maar 2 maal achter elkaar» Hat spel verliep goed, senioren en junioren hadden om da beurt de bal, zodat iedereen warm bleef. Met 'de rust was het 3-1 De 2e helft hadden we een nieuwe scheidsrechter. Nou ae kon het wel hoor en liet zich door speelsters en publiek niet commanderen. Na een kwartier hield de nieuwe scheidsrechter er mee op, want ze moest naar bad. Moe en voldaan ging ze naar huis. In és 2e helft werden nog 3 doelpunten gemaakt, 1 door de junioren. dat snel gemaakt werd. Haar de senioren waren ook niet mis, zij maakten er 2, zodat de senioren wonnen. Het "as een mooie wedstrijd die gelijkop ging Kiem. Afd. K.J.3. Het is weer bijna zover. De jaarlijks terugkerende Vierdaagse. Ook dit j 'ar doen we weer ssee» Degenen die niet mee doen, willen die zich afmelden voor vrijdag 29 mei. Van degenen die zich niet afgemeld, hebben, nemen we aan dat ze mee doen, en verwachten hen op dinsdag 26 mei os half aan de kerk. We beginnen dan set volle moed te oefenen, trek makkelijke schoenen aan. De Vierdaagse is op 18 - 19 - 20 en 21 juni. Willen de ouders daar alvast rekening mee houden, i.v.m. het rijden naar Venray. We wensen jullie allemaal veel succes en kom op 26 mei allemaal oefenen. Het clubjaar zit er weer bijna op, maar we hebben nog de Vierdaagse en een Kamp tegoed» Tijdverdrijvers Zaterdag 23 mei geen tijóverdrijven i.v.m» feestavond S.V. Csstenray. Zondag 2k mei tijdverdrijven o.l.v. mevrThielen en mevr» Luykx Horsterveg 27 en 29. Donderdag 28 mei Discobal auauv. Time-machine. Zaterdag JO mei tijdverdrijven o.l.v, mevr. Strijbos, KI. Oirio 3 mevr. Strijbos, Hoensel 3 Zondag 3*1 mei tafeltennistoernooi. Men kan zich nog opgeven voor de doeweek onder contante betaling bij Nel Janssen of Astrid Volleiiberg. H EBE'L A ARTSDAG

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 14