L.R.V. "de eendracht" 12 Casfcenrav 5 Fïevelsosn 6 '4 5 Ja zo gaat dat, met rust met 3-0 voor staan en in de tweede helft nog de kaas van de boterham laten halen. Mede door scheidsrechterlijke dwalingen, maar ook door onze eigen schuld een peetje» Als zelfs een speler van de tegenpartij aan de scheidsrechter moet gaan vertellen, dat hij èendoelpunt wegens buitenspel moet afkeuren, (overigens een sportief gebaar van deze speler), waar blijven we dan. Kaar ja de rapporteur zal het zelf ook we gezien hebben. In een sportieve wedstrijd, waar J, van Rhee weer voor een zuivere hattrick zorgde, op aangeven var. H, Strijbos, H. Geerets en K. Bal bussenDat was dus 3-0 met rust. De theepauze heeft ons geen goed gedaan. Het draaide niet en Kegelsom werd steeds sterker, en dat was ook te merken» De achterstand bogen ze om. in voorsprong 3-5, hoewel met hulp van de scheidsrechter We gaven echter de moed niet op en vijf minuten voor het einde was het Jos Coppers die met een schuiver van links A - 5 liet aanteken, ti, Strxjbos, Bert en ;I. Geerets knalden de bal nog ieder een keer tegen de keeper, maar eer, verdiend gelijkspel zat er niet meer in. Zo jongens de competitie zxt er op en we hebben het er voor de eerste keer met een 3e elftal niet slecht gedaan. Vooral irt de tweede helft van de competitie hebben we enkele uitschieters gehad. Als we maar gesponserd worden, dan lukt het wel. Jie wil het doen in het seizoen Bi - 82? We houden ons warm aanbevolen' Jongens van het 5e elftal allemaal bedankt voor de gezellige tijd en voor de prettige samenwerking die we gehad hebben. Sn Jantje Vollenberg van harte 'beterschap. Tot het volgend seizoen. Hier de stand van 1» Bert Geerets 2. J, van Hhee 3. H. Geerets 4. t>. Künen 5K'3® 11useen 6. J. Vollenberg 7. M. Vollenberg 8. J. Coppers 9. G. Dinghs Zaalvoetbal 26 mei tegen Nieuwsfcraat Horst van 21.00 - 22.00 uur. Vertrek bij H. van Rhee om ,20.15 uur» Denk aar. gymschoenen. Vrijdag 10 juli feestavond Se elftal» Bijeenkomst om 18.30 uur bil H« van Phee. Vertrek om 19.00 uur met de fiets naar Oostrum. Sten om 19-30 uur. Bowling van 21.00 - 22.00 uur. Sloffie. de doelpuntenmake. 20 doelpunten Uitslag concours America: Achttal: ée prijs Ind. dressuur^ 3® prijs 6e prijs 6e prijs Springen: 5e prijs Luykx Classens

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 12