7 Castenray 2 heeft zondagmiddag minstens 1 punt te weinig in de bagage gehouden tijdens de wedstrijd tegen de reserves uit Holthees, die na afloop van de match ruiterlijk toegaven onverdiend te hebben gewonnen. Want het heeft S.V.C. in deze ontmoeting toch wel duidelijk tegengezeten, daar- kan niemand omheen. Achterhoede en middenveld hadden hun zaakjes aardig voor elkaar, maar in de voorhoede lukte alles, behalve het scoren. Paal (Twan Flitser P.lexirkens), lat (Jan Eambags) en een uitste kende Holthees-d.oelm.ac (Jos "de verschrikkelijke" Wismans) stonden een Castenray-treffer in de weg. En nadat Holthees ten gevolge van een ongelukkig moment in. de S.V.C.-achter hoede voor 0-1 had gezorgd, probeerde Castenray de bakens alsnog te verzetten, maar- de fut was er na zoveel tegenslagen in pakweg drie-kwart wedstrijd een heel eind uit. En dat had weer tot gevolg dat S.V.C. 2 de tiende nederlaag van dit seizoen aan de broek kreeg! Me dunkt, dat het onderhand welle tjes is gtoeest. Ach, het is geen excuus, maar zelfs onze vaste seizoenkaart houders, waaronder Toon "Barneveld" Stiphout, brommen nu toch ook al van een triest, slap, maar bovenal ongelukkig voetbal jaar voor S.V.C. 2. Blik maar eens een keer met Oscar terug naar sommige wedstrijden van dit seizoen, waarin Castenray de doelpunten in cadeauverpakking en extra voordelig aanbood. De tegenstanders hebben gretig geprofiteerd. Dan krijg je toch wel mentale opdondersdie gaan doorwerken en op een gegeven moment de veerkracht en inzet van een elftal gaan aantasten. Ban lukt er niets meer, worden de bretels uit de tas gehaald en gaan de koppies omlaag. Echt, S.V.C» 2 wil wel, maar heeft toch ook op de vrijdagavond onae trainer Jan Kambags na de winterpauze letterlijk en figuurlijk in de kou laten staan* En toch, en dat is dan weer erg verheugendis de stemming binnen de S.V.C,- ploeg, ondanks alle tegenslag, prima gebleven! Volgend seizoen, sal deze gerijpte (op mentaal gebied) S.V.C. 2 ploeg haar ware gezicht tonen, let op Oscars woorden. Oké, ik stop met mijn gezeur èn besluit met e-sn laatste mededeling; Lukt hes het volgend jaar weer niet, dan richten we een zangkoor op, Be naam? Och, wat dacht U van; De Bezige Bijtjes Be vrolijke vlegels lis Vlotte Vlinders De .Frisse frotters Maar denk erom, heren tenoren en bassen; iedere '^dag avond repetitie! Tot zondag in Keerlo» O S G AR. 3 mei UOl Cuüijii; j.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 7