I H. VERSLEIJEN C.V.- OIRLO 8 0,60 f f f f f Gastearav 5 Horst 10 Proficiat jongens, de eerste twee punten van de nieuwe serie zijn binnen. Het heeft toch nog de nodige moeite gekost en het begon nog wel zo goed. Binnen vijf minuten na het begin een aanval op links, opgezet door J. Peeters die de bal doortikte naar K. Balbussen. Deze*plaatste hem op rechts naar -J. van Phee en die wist de bal in tweede instantie voorbij de Horster keeper te werken 1-0. Even .later kraaide J, vati Rhee de hele achterhoede van Horst dol en in paniek plaatste die de bal in eigen doel 2 - 0. We hebben nog verschil lende kansen gehad, maar de ruststand bleef 2-0. Na de theepauze was het Horst dat op 2 - 1 kwam en toen kregen we het toch even moeilijk. Ever. later namen we toch weer het heft in handen, hen vrije trap, genomen door M. Baltussen, die R. Kunen op maat bediende, twee lange passen van Suudeen. doffe knal en dat betekende 3-1. Horst gaf zich echter niet gewonnen en verkleinde de achterstand tot 3-2 en weer werd het spannend. Toen H. Geerets in het strafschopgebied onderuit werd gehaald en de scheidsrechter terecht een strafschop toekende, zou M. Baltussen het vonnis wel eens even voltrekken. Be ogen toe, een harde knal (de splinters van de doellat moeten we nog gaan zoeken), maar geen doelpunt. Vijf minuten voor het eindsignaal een dot van een kans voor 8. Geerets, ook een harde kna.1 die de paal raakte, maar aan de buitenkant en zo bleef het spannend tot het einde maar de twee punten waren binnen. Zondag tegen Melder-slo 7, waar we minstens 1 punt van afsnoepen. Succes jongens. Sloffie. TUINGEREEDSCHAP -AKTIE Tuinslang i" geel/zwart per meter Schop met steel en .B-handvat ïuinset met krabber enpl an t s chop j e Mollenklem vanaf Tuinlaarzen groen )maat 41-42-43 Grashark met steel Cultivator 3-tands Snoeischaar vanaf Graskantsehaar Hegschaar Tuinmes vanaf Aardappelaanhoger zonder steel Verder uit voorraad leverbaar, Gardena slangkoppelingen en tuingereecs-. diverse pompen, sproeiers etc, etc. Voor de doe het gelver: 7 schroevendraaiers voor 10,50 spaimigzoeker 20 ei» 2,75 Ook uit voorraad leverbaar alles voor afrastering, puntdraad en gaas, en voor de asperge teeld: steekmessen, afsnijmessen en kistjes, alle prijzen exclusief BTW. 16,55 5,95 1,50 J 12,50 7,95 9,40 8,95 13,40 J 14,95 J 4,90 f 5,60 VOOR ZUID-NEDERLAND i -j

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8