8 Een rechtstreeks gevolg van dit aiies is, dat nofe ateeds aan de staart van de tweede klasse bengelt met een veel te schamel puntenaantal van 14 uit l?i Al is het degradatie-gevaar dan geweken, het blijft een totaal waarvoor we ons eigenlijk diep moeten schamen! Er resten ons nog 5 wedstrijden, waaruit we met s'n allen 5 punten gaan halen! Gebeurt dat niet, dan gaat het extra uitstapje naar de Efteling dit jaar niet door, beste heren! Dus zet je beste Paasbeen voor aanstaande mandag in de wedstrijd tegen de oranje-mannen uit Horst! Kom op! OSKAR. Castenray 3 - Wanssum h 2-0 Castenray 3 kwam ook tapen Wanssum Li moeilijk uit de startblokken los. We brachten ons self regelmatig in moeilijkheden door Wanssum te veel ruimte te geven. We mochten dan ook van geluk spreken dat Wanssum, mede door goed ingrijpen van onze keeper, 2 uitgelezen kansen miste. In de eerste 'helft was het dan ook Wanssum A dat de toon aangaf en die keren dat onze voorhoede aangespeeld werd, stonden ze regelmatig buitenspel of ze werden bekwaam gedekt. Goede kansen om te scoren kregen ze dan ook bijna niet in de eerste helft, en met een ruststand van 0-0 konden we dan ook dit tevreden zijn. Ka de rust werd er uit een geheel ander vaatje getapt. Het leek wel of er een stimulerend middel in de thee gezeten had. Direct na het fluitsignaal gingen we weer met si^n_allen voetballent de aanval in. Wanssum werd regelmatig met de rul tëgën'de muur gezet en de kansen om te scoren bleven dan ook niet uit. kaar helaas de afwerking wel. Totdat uit een van. de vele corners die we kregen, H. Weijs de bal "recht op de plaat" kreeg en onhoudbaar inkopte 1-0. Hierna was het belangrijk om zo snel mogelijk die tweede goal te maken om Wanssum definitief op de knieën te krijgen. Maar vooralsnog wilde dat niet lukken al kregen we er genoeg kansen voor, die mijn inziens misschien soms door eerzucht, verkleind werden door zelf"op goal te schieten in plaats van de bal naar een vrijstaande speler te plaatsen. Dat we dat een keer doen als we in gewonnen positie staan is te begrijpen, maar niet met een 0 - 0 of 1 - 0 stand. Meestal komt de eer de moker van de goal niet toe maar degene die voorbereidt of de ruimte maakt waar een ander van profiteert. Hiervan was de 2e goal een mooi voorbeeld, toen Jan Houwen ruimte maakte en Hub van R'hee hiervan profiteerde door daar in te sprinten de bal goed aangespeeld kreeg, en scoorde. Eigenlijk heel simpel, maar het gebeurt veel"te weinig. k.s zaterdag tegen koploper Ysselsteyn zullen we ons hier wel van bewust moeten zijn en zullen we ook weer met zijn allen moeten werken zoals we in de tweede helft gedaan hebben. Mijn advies tegen Ysselsteyn: Doe maar net alsof je met een 0-1 achterstand begint. Werk ervoor dan is een verlies ook niet erg. fflafc jammer als u niafc van vis houdt!!!!! U zoudt zich anders ieders donderdag kunnen vsnsennan mat overheerlijke verse via!!!!! Verkrijgbaar op het dorpsplein van 9 tot 10 uur. \S1S,.., HEERLIJKMIS.... HEERLIJK ....Si IS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8