12 Zondag 29 maart Senioren - Gubben 2 11 -00 uur dhr. W» Glaap Programma zaterdag 9 april Junioren 1 - DIS 1 1L.0G uur Aspiranten - DIS 1 13.00 uur Aspiranten 2 - Merselo 1 12,00 urn Aspiranten J - Erica 2 11.00 uur Pupillen 1 - ODOS 2 11.00 uur Zondag 5 agril Lottum - Senioren 1^.00 uur De meisjes van de 1e klas die volgend seizoen, 8.1-82, lid willen worden van korfbal, mogen vanaf donderdag 2 april mee trainen op "De Kamp" van 18.00 - 19,00 uur. Leidsters: Annemie Classens, tel. 367 Leonne Veijs, tel. 639 Castenray 1 - Merselo 1 0 Als eerste wedstrijd van de ?e helft van de buitencompetitie, moesten we tegen Merselo uitkomen. Sr stond een sterke wind, zodat het moeilijk spelen was, maar we lietei ons niet kisten en bleven met beide benen op de grond. In de eerste helft werd er niet zo goed gespeeld. Doordat het zo waaide werd er een strafworp gemist er bleef, hst 0 0 voor de rust. In ée tweede helft hadden we de vind mee en ging het ook veel beter. We kregen ook nog een strafworpd mes, maar deze werd gemist. Door een doorloopbal van Meggy werd het 1 - 0, Castenray overheerste het spel duidelijk en zo keken we terug op een welgeslaagde wedstrijd met 2 winstpunten. Junioren - Senioren - 5 We zouden een keertje tegen de Junioren korfballen. Ine vertelde vlak voor de wedstrijd: "Als je deze wedstrijd verliest, moeten jullie je diep schamen". We wisten dus wat we te doen hadden. De wedstrijd begon. Scheidsrechter was Sia Camps, die de wedstrijd goed in handen had. We ogende de wedstrijd met 0-2 voorsprong. Daar schrokken de Junioren van wakker, terwijl de Senioren het"rustig aan gingen doen. De Junioren kwamen gelijk 2-2. Even later kwamen de Junioren op voorsprong 3-2. Nu dachten de Sebioren aan het waarschuwende bericht van Ine. Dus daar gingen, de Senioren weer. On slag van rust werd het 3-3. Na de thee, waar de Senioren moed uit haalden, waren het de Senioren die de stand definitief in hun voordeel beslisten. 3-5. We hoeven ons dus niet te schamen en dachten vast aan de wedstrijd van zondag 22 mrt.tegen Merselo, waar ve van moeten winnen, om niet te kelderen in de stand. De Zusjes (senioren).

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 12