e FANFARE 'Dor psk lank" Vignet Fgnfare Tijdens de jaarvergadering afgelopen vrijdag ward door de voorzitter een vignet gepre- eenteerd, dat voortaan door onze vereniging gebruikt zal worden als embleem van onze fanfare. Zo doet het b.v. dienst als brief hoofd, maar het kan ook gebruikt worden als decoratie op toekomstige uniformjasjes. J. Verder zullen er nog wel meer mogelijkheden FSflrefg I komen, waarbij dit vignet toepasbaar is. •r#SKlank Het vignet bestaat uit de drie ventielen essfenray van een trompet, gezien in de beker van dit instrument, waardoor het zg. visse-oog- perspectief ontstaat. Het is een ontwerp van de Meerlose graficus Wim Coenders. Het vignet werd aangeboden door onze dirigent Jan Bartels, zodat aan het ontwerp voor onze fanfare geen kosten verbonden waren. Als jonge vereniging mogen we erg tevreden zijn met dit moderne en beslist originele ontwerp. Onder dit geheel eigentijdse vignet staat de naam van onze vereniging vermeld, waarbij de muzieknoten in "Dorpsklank" de relatie met de muziek nog eens extra accentueren. Jaarvergadering Tijdens de jaarvergadering vorige week vrijdag werd een overzicht gegeven van het reilen en zeilen van onze vereniging in het afgelopen jaar. Uit het door secretaris P. Mennen fraai opgestelde Jaarverslag bleek een bruisende activiteit met verscheidens hoogtepunten, waarbij de overdracht van het verenigingsvaandel niet onvermeld mag blijven. Muzikaal gezien betekenden het Peeltaernooi en het Gemeentelijk Muziektoernooi hoogte punten. Beide malen werd door donzs Fanfare het predikaat "Goed" verworven, In het financieel overzicht van penningmeester P. Bmonts stonden naast hoge inkomsten nog iets hogere uitgaven, zodat 1980 met een nadelig saldo werd afgesloten. Dit kwam vooral door de aanschaf van enkele dure instru menten, zoals een bes bas en een bariton saxofoon. Wat het ledenbestand betreft, kon worden meegedeeld dat in de loop van 1980 het aantal korpsleden werd uitgebreid van *+5 tot 51 .Het totaal aantal musicerende leden bedraagt momenteel 53. Tijdens de bestuursverkiezing werden Wiel van Rensch en PieJj Steeghs bij acclamatie herkozen. In de orkestcommissie kwam een mutatie. Ria Dinghs- Schattorie kwam in plaats van Piet van Wegberg. Verder hebben nog zitting in deze commissie: Marian Binghs-VervoortCis Steeghs, Piet Madou en Hay Wilms. Naast een overzicht van het Jaarprogramma kon o.a. nog vermeld worden, dat Hub van Rhee de functie van vaandeldrager had aanvaard. Verder is het de bedoeling dat volgend jaar weer Muziekfeesten zullen gehouden worden t.g.y. de viering van het Ie lustrum. De verschillende voorbereidings commissies zullen z.s.m. geformeerd worden. vermeldenswaardig is ook nog het feit dat k leden het presteerden om in 1980 geen enkele repetitie te verzuimen. Dit waren Sis Jacobs, Jolanöa Janssen, Piet Madou en Petra van Rhee. De laatste kende ook in 1979 geen enkel verzuim. In totaal hadden we in 19Ö0 k-5 repetities. Ter stimulering werd aan deze k personen een geschenkbon overhandigd. •3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8