5 LAGERE SCHOOL BE JA ARDEN VERENIGING Aanmelding voortgezet onderwijs iïlaandag 9 maart en dinsdag 10 maart 1981 van 15.00 - 1?.QQ uur en van 19.00 - 21.00 uur. Dit geldt voor alle scholen van voortgezet onderuiijs Noord-Limburg, uitge zonderd Boschveld en Jerusalem Venray. Zoals u bekend is, moet u ds aanmelding van uw kind zelf regelen op de betref fende school. Carnaval achter de rug. Ü'e kijken er met voldoening naar terug, mede door het aanbieden door de carnavalsvereniging van het 50+bal(tuat zeer goed geslaagd is) met de verkiezing van onze oudste inwoner als Prins, Prins Ulim den 1ste. Ufim, Hanna en kinderen, bedankt voor jullie spontane en gezellige medewerking. En vooral de carnavalsvereniging nog hiil veul bedankt. Hierbij berichten wij U dat er voor de bejaarden een speciale middag wordt gereserveerd voor het helpen bij het invullen van de belastingaangifte 1980. De bejaarden die van deze gelegenheid gebruik willen maken worden verwacht op donderdag, 19 maart 1981 vanaf 14.00 uur in "De Wiekslag", Mozartstraat 20a, te Venray. De hulp bij het invullen wordt verleend door een ambte naar van 's - Rijksbelastingen uit Venlo. Graag willen wij U var zoeken deze mogelijkheid bij Uw leden bekend te maken en hen erop te wijzen dat diegenen die hiervan gebruik willen maken zich vóSr 16 maart a.s. opgeven bij het Open Bejaardenwerk Venray. De namen geven wij dan door aan de Belastingdienst; zodat de ambtenaar de juiste papieren al bij zich heeft. Wij kunnen dan zien hoeveel bejaarden wij te verwachten hebban, zodat wij kunnen zorgen voor eventueel meer ambtenaren voor die middag. Bij voorbaat onze dank voor Uw medewerking. als si niet van via houdt!!!!! de bsjaardenversniging U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen verwennen met ovsrhserlljka verae Vis!!!!! Verkrijgbaar Bp hst dorpsplein van 9 tot 10 uur VISHEERLIJKVIS..HEERLIK.VIS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 5