8 S.V.CASTENRAY- korfbal Uitslagen afgelopen weekeinde Sen. A Caetenra.y 1 - Oranje Uit 2 0-5 Sen. 3. Castenray 2 - Sphapnuo 0 - 5 Trainen vanavond, vrijdag 2? febr. Pupillen 1+2 vertrek 1?»'O uur Kunen, Drabbels, Lucassen, Hoeymakers Junioren vertrek lB.^0 uur I.uykx - Duykers Senioren 2 vertrek 19.15 uur '.veiis - Volxenberg, Klein Oirlo Voor junioren en senioren de laatste training binnen. Volgende week trainen op donderdagavond "De Kamp". Junioren van 19.30 - 20.30 uur Senioren van 20.30 - 21.50 uur Aspiranten en pupillen trainen de maand maart nog in de gymzaal. Programma zaterdag 28 febr. Pup. C Castenray 2 - D.I«S. 1 aanvang 13.00 uur V'ennekens - Classens, Oast el o straat Asp. Castenray 2 - Oranje Wit 5 aanv. 1.5.00 u, Luykx - Peetere Sporthal Blerick vertrek 12.30 uur vertrek 14.30 uur Jun. 3 Wittenhorst 2 - Castenray 1 aanv. 17*30 u. vertrek 16.50 uur v.d. Pasch - Duykers Morgen, 28 febr., spelen de aspiranten 2 hun laatste wedstrijd van deze micro-competitie. Als ze deze wedstrijd tegen Oranje-Wit gelijk spelen of winnen, worden zij kampioen in Asp. Klasse E. Wij hopen dat ouders en belangstellenden bij deze wedstrijd, die om 15.00 uur begint, (sporthal Venray) de dames van Aspiranten 2 komen aanmoedigen. Succes. 'xSS-£SE-£-2_- Oranje Wit 2 0 5 Een op alle fronten sterk spelend Castenray hoefde in de eerste helft van de wedstrijd zeker niet onder te doen voor kampioenskandidaat no. 1. Maar naar gelang de wedstrijd verliep ging Castenray zeer onrustig spelen in de aanval met als gevolg dat voor ons de korf weer te klein was. Veel foutieve ballen als gevolg en zo werden we pal voor rust door een fout in de verdediging op een 0-1 achterstand gezet en dan is het voor onze dames vaak moeilijk om de concentratie en de moed op te brengen om weer terug te komen. Zo ook weer in deze wedstrijd. Na rust met een spe lerswisseling kwam ook al geen verandering in het spel waar Oranje Wit dan ook gretig gebruik van maakte. Nu zijn de kaarten geschud en is Oranje Wit kampioen door een 5-1 zege van Wittenhorst of Sphagnum (Griendtsveen)V/ij moesten onze plaats afstaan aan Merselo die met 4 - 3 domineerde over de Kerels (Melde-raio) die blijkbaar nog met carnaval bezig waren. Over de gehele competitie genomen, met een beetje meer zelf vertrouwen hadden wij toch wel iets hoger op de ranglijst kunnen eindigen. Kaar nu weer met goede moed aan de buitencompetitie waar we toch nog altijd een goede vierde plaats bezetten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8