Rabob 4 Uit De Kleuterschool Geklapt L.L.T.B. carnavalsmasndag van 9 tot 12 u Tijdens de carnaval is one kantc te Castanr&y gesloten, kunt o ons kantoor te Oirlo terecht op Geld en. goede raad. Hoofdstraat 25at0irlo. Afgelopen week hebben de oudste kleuters op school zelf een boekje gemaakt UIT een veelheid platen en plaatjes kon elk kind er een aantal kiezen, waar het dan een verhaaltje probeerde bij te maken. Dat zelf verzonnen verhaal heb ik in het boekje erbij geschreven. Daarbij heb ik geprobeerd zo weinig mogelijk te veranderen aan hun eigen tekst. Het kind is nl. de schrijver en dus mag het boekje ook kinderlijk zijn. Het is belangrijk om dat zo te laten want dan krijgt het kind het gevoel "V/at ik zeg is ook belangrijk". Dit neemt remmingen weg en durven praten is een voorwaarde voor leren praten. Bovendien ervaart een kind dat letters en woorden iets kunnen betekenen. Wat je zegt kun je ook schrijven. Daarom is het zeker leuk ais u uw kleuter thuis zijn eigen verhaal voorleest Laat het hem ook eens aan u vertellen. In dit verband is het voor het kind een waardevol boekje. Laat het zo! Bovendien hebben begrippen als "titel", "tekst", "schrijver" etc. inhoud gekregen. Tijdens de karnavalsdagen, maandag 2 en dinsdag 3 maart a.s., zijn het kantoor en magazijn beide dagen gesloten. ülij verzoeken onze afnemers hiermede tijdig rekening te houden. iflocht u onverhoopt toch problemen hebban, dan kunt u eventueel telefonisch bereiken: P. Eraonts. tel. 621 of L. Uoermans, tal. ?65. i/erder wensen wij u prettige carnavalsdagen. Marlet Bakker Riet Peeters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 4