LAGERE SCHOOL BILJARTCLUB L.V.B. DAMESKOOR 8 Huiswerk rekenen Het blijkt safe t.a.v. het al dan niet maken van huiswerk, vooral waar het gaat om het, rekenen, nogal eens verwarring bestaat. Ir. principe gaan we er van uit, dat elk kind op eigen tempo werkt» Dat immers, is een van da hoofdzaken van de individuele werkvorm bij het rekenen» Kinderen die thuis wat extra werk willen doen, zijn daar in het algemeen, vrij in. Nu kan het voorkomen, dat wat extra huiswerk wel eens nuttig kan zijn en aan een enkele leerling toch wat wordt opgegeven. In dat geval zullen wij in het schrift of' op het blaadje dat het kind dan mee naar huis neemt noteren, wat er gemaakt dient te worden. Maar nogmaals dir "opgedragen" huiswerk blijft uitzondering. Zou er in een bepaald geval toch onzekerheid bestaan bij u of bij uw kind, neemt u dan ever» kontakt op met de betreffende leekracht. Uitslag 10 februari! Ketsers C - Middelijk C k 7 Programma 2k februari: Ketsers C - Tienray C Willen degenen die bereid sijn te oberen op carnavalsdinsdag zich opgeven bij C. Stiphout, tel. 373» Ook echtgenoten van onze leden kunnen -we hiervoor goed gebruiken» Vlooienmarkt Door omstandigheden is op 1? april de zaal vrij, daarom zullen wij de vlooienmarkt op 12 april houden i»p.v» op Paasmaandag. Dames, houdt u hiermee rekening bij de eventuele schoonmaak en bewaart u de spulletjes die hiervoor in aanmerking komen, zodat wij ze tezijner- tijd weer bij u op kunnen halen» Maandagavond om half 8 worden de dames verwacht voor het nemen van de maat van de rokken. Wilt u op tijd aanwezig zijn» Daarna om 20.00 uur is dan de repetitie» OERENBRUILQFT Degenen, die mesdoen aan ds boerenbruiloft, worden verzocht om donderdag 26 februari 1981 om 20,30 uur in de zaal aanwezig te zijn voor een generale repetitie. bb. n,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 8