a BW 2 - Castenray 1 1 -O) 1-3 Haar- in de uitwedstrijd tegen BW 2 Blitierswijk) is gebleken, ten een wedstrijd raar verlopen, ondanks 'ie klassering op de ranglijst. Eet tweede elftal van BFV dat de carnavalsprins in hun midden had «as gee»'geajakke1 i j ke tegenstander en heeft het ons eerste elftal erg lastig gemaakt. Vanaf het begin was hes Castenray dat het initiatief nam en probeerde een snelle treffer te maken, Vele erg goed opgezette aanvallen maakte het de Blitterswijksa verdediging erg moeilijk. Mat name de doelman wist op vaak sensationele wijze de bal uit het doel te houden, Castenray dat zeer slordig met de'goede scoringskansen omging begon iets of wat slordiger te spelen en moest toezien hoe ook Biifcterswijk goede kansen kreeg en steeds beter ia het spel begon te komen. Beide teams waren steeds beter aan. elkaar gewaagd en hst was dan ook afwachten wie het eerst tot scoren kon komen. Tot verbazing van de spelers en supporters was het HLitterewijk dat in de 29e minuut de score opende en w» kaken tegen een 1-0 achterstand aan hetgeen in deze fasevan wedstrijd verdiend was. Met een beetje geluk was het zelfs 2-0 geworden tosn een schot via onderkant lat terug in het veld ging en dan was het srg moeilijk geworden. Waarschijnlijk zal er onder de rust een en ander zijn rechtgezet en was het na rust allemaal een beetje bc-ter georganiseerd. Blittarswijk wilde natuurlijk haar voor sprong vergroten en Castenray op gelijke hoogte komen en de wedstrijd ward iota feller. Een gevoelige klap was het toen Jan Jacobs na een ongelukkige val het veld moest verlaten met een knieblessure. Jan Arts zorgde toe veler valer opluchting voor de ontknoping door een bal mooi in de kruising te plaatsen an we waren op gelijke hoogte. SLitterswijk dat ook enkele goede kansen bad gehad was erg teleurgesteld en daar moesten w« van profiteren. Dit lukte in de 18e minuut toen alweer Jan Arts een vrije trap op werkelijk schitterende wijze wist te nemen en het was 1-2. Dit was de ontknoping en SLitterswijk kon niet veel meer terug doen. Eenk Stiphout zorgde roor 1-3 door een goed vrij gespeelde bal met sen lob over de doelman van BW heen te werken en het was heslist. Mede gezien het feit dat Sparta 2 verloor van Swolgen staan we nu aan kop van de tweede klasse en hopen ons daar te kunnen handhaven. Of dit lukt moeten we afwachten maar hst geeft misohisn een extra motivatie in de volgende wedstrijd, Hsaelsotrs 6 Castenray 5 In sen sportieve wedstrijd met in -het begin een sterker Castenray 5 werd door Castenray een 0-1 voor sprong genomen na een mooi opgezette aanval vanuit het middenveld. Hay Geerets takende voor de goal op aangaven van broer Bsrt. Lang plezier had men niet san deze voor- piong, mant Hsgelsom kmaffi opzetten en wist met een handvol geluk de stand gelijk to trekken en zelfs nog voor de pauze uit te lopen tot 3 - i. In de 2e helft een gal ijk opgaande strijd mat een klein incidentje, dat hopelijk met sen asssr afloopt. Ds premie zal aschter mei aan diqgalsn liggen. De aan voerder kwam bovendien nog te laat. thuis door het invullen van al die paperassen, Jongens, dit kunnen jullie hem niet meer aandoen. In de uiodstrijd vielen vsrder geen doelpunten mser, zodat He gal som mat 3-1 san hst langste sind trok. P.5. 'lillen de jongens van hat Se elftal woensdag IB februari «s avonds om 19.00 uur bij van fihsa zijn om gezamenlijk te vertrekken maar de receptie van 3os Coppers. SLÖFFIE.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 6