FANFARE "Dor pskiarik" i rfC Sparta 5 - Castenray 3 Voor Castenray 3 gold maar een advies, aanvallen en proheren de tegen stander ons eigen spel op te leggen. A.1 meerdere malen, is gebleken, als wij achter kwamen staan dat we in staat waren om praktisch elke tegen stander onaer druk te zetten. Ik moet zeggen, dat het ons voor de volle 100$ is gelukt. Sevenum, dat siadas half oktober ongeslagen was, werd volkomen weggespeeld. Van achteren werd de zaak goed onder controle gehouden en regelmatig werd. een extra san raae de aanval ingestuurd. Al vroeg in dé eerste helft kreeg Castenray 3 succes toen een afstand schot van Ruud van Rhee onder de lat in het net viel. De tweede goal was fraai van opzet en afwerking. Anöré Seijkens bood zich aan en trok daarmee een tegenstander weg. Henk Classens plaatste toen de bal naar Jan Kouwen die op zijn beurt de bal öirekt naar Andrê stuurde; die om speelde een tegenstander en knalde de bal de touwen in 0 - 2. Met die stand ging men naar de thee. Ook na de rust ging men cp de zelfde toer verder. Sparta kreeg geen greep op ons spel en ging steeds slordiger spelen. Omdat Castenray 3 ipet 2 spitsen speelde kreeg men vooral op rechts enorm -veel ruimte waar ieder een om beurten goed gebruik van maakte. De meeste goals werden dan ook vanaf die kant voorbereid. De derde goal kwam op naam van J. Houwen, die scherp opgesteld een directe pas van Rob Dassen kreeg en alleen op de keeper af "zoefde". De uit de goal gekomen keeper kreeg echter het nakijken. Voor ons stond de overwinning vast, Sparta, dat zijn gezicht nog wilde redden, deed er van alles san om toch tegen te scoren, doch slechts een maal werd J. Saris goed op de proef gesteld toer» hij gestrekt naar de hoek moest om een "zekere" treffer te voorkomen. Ons derde daarentegen profiteerde nog 2r. van de geboden ruimte, Ruud van Rhee scoorde de 9 e goal en J. Houwen liet de 5e goal voor zich aantekenen. Het halve dozijn wae volgemaakt geweest, ale de scheids rechter niet afgefloten had voor het einde, toen Jan Houwen wederom alben op de keeper afging. Een uitslag van 0-5 die geenszins geflatteerd is @aa.r door pure inzet en dikwijls fraai voetbal tot stand is gekomen. Daarom zeg ik: Ok vanaf dizze kant van harte gefeliciteerd en bedankt vur den inzet. t Was gewoonweg grandioos, nogmaal bedankt ok vanaf dizze kant. Den Zwerver» Repetitie in de kleuterschool I.v.m. het 50+ bal kunnen we vanavond niet terecht in het gemeenschaps huis. We repeteren daarom in de speelzaal van de kleuterschool. Aanvang 19.30 uur. 9 - 10 mei Peeltoernooi Ook dit jaar zal onze fanfare deelnemen aan het Peeltoernooi, dat op 9 en 10 mei gehouden wordt in Vierlingsbeek. De uit te voeren werken van onze fanfare zullen waarschijnlijk ook de concourswerken worden voor 11 oktober te Heerlen, Aan deze concoursstukken zal so spoedig mogelijk begonnen worden. -e f?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 12