14 Geachte parochianen, Als bijlage in deze Schans geeft het Kerkbestuur de cijfers over het boekjaar 1979» Dat deze publikatie veel te laat komt is ons bekend en zijn dit hele maal met eens. De cijfers over het boekjaar 19ÖO zullen dan ook zeer zeker weer ale normaal rond de parochievergadering gepubliceerd worden. Deze balans als ook die van 1980* staan op de agenda van de eerst volgende parochievergadering. Nogmaals onze verontschuldiging voor deze late bekendmaking. Hst Kerkbestuur. Zoals gebruikelijk start deze week de aktie SEEIHS B IJ D R A G E 1981 Via een enveloppe met circulatie en deelnameformulierwelke bij thuis bezorgd zullen worden, doet het kerkbestuur een beroep op om een jaarlijkse bijdrage voor onze Kerk. Alleen wanneer iedereen naar vermogen meedoet, kunnen, we in Castenray nog geheel zelfstandig een kerk met alles wat daar bij hoort, financieren. Ook uw bijdrage aal niet kunnen ontbreken. Ken minimum bijdrage willen wij niet stellen (op de meeste andere plaatsen gebeurt dit wel). Kaak voor I! zelf uit wat u kunt en wilt geven. Reeds nu onze dank voor uw medewerking en gift, (een richtlijn, welke landelijk is voor deelname, is 1# van uw netto jaarinkomen; (Uw gift kan aftrekbaar zijn voor uw inkomstenbelasting!) Het kerkbestuur. W E L K P> MELKOPI OPEN HUIS voor BIQL0GISCHE-5CH0QL L.E.A.O, L.H.N.O I.H.N.C, op vrijdag 30 januari 1981 van 18 - 21.00 uur op zaterdag 31 januari 1981 van 10 - 13.no uur SCHOLENGEMEENSCHAP "FIARIANUPi" Mgr. Nolensstrjat 9, dependance Eikenlaan 16, V E N R A Y "W

Castenrays dorpsblad De Schans | 1981 | | pagina 14