korfbal Melderslo 4 - Cas Castenray 3 kreeg tegen de Melderslo genoeg mogelijkheden om de wedstrijd met ruim verschil te winnen,» Vooral in de eerste helft speelde het derde een goede partij en kreeg volop kansen, maar helaas ontbrak het aan ons de afwerking. Met de rust was dan ook de stand nog 0 - 0. De tweede helft werd met dezelfde ijver ingezet. Alhoewel het spel peil slechter was als de eerste helft kreeg men nog voldoende kansen om de score te openen. Maar ook Melderslo kreeg toen zijn kansen. Een slecht teruggeplaatste bal werd door de tegenstanden onderschept en voor het lege doel geplaatst. Sen Melderslose aanvaller, die het leer 1 meter voor de goal nog een flinke paptat mee wilde geven, raakte de bal echter amper en tot ieders verbazing huppelde de bal langs. Doch halfweg de tweede helft kwam dan toch de eerste goal voor Casteriray 3;uit een afgeslagen aanval van Melderslo werd de bal snel doorge speeld naar de vrijstaande Ruud van Rhee, die de bal door de benen van zijn tegenstander naar zijn brooer Hub tikte. Die maakte deze keer geen fout en schoot beheerst in. Tot 5 min. voor het einde heeft Castenray 3 mogen hopen op een overwinning. Maar helaas bleven we er niet voldoende met ons "koppie" erbij en uit een verdedig!ngsfout wist Melderslo toch nog op de valreep te scoren. Hopelijk dat er a.s. zondag tegen Well 3 met de nodige inzet strijd wordt geleverd, want dan krijgt Castenray 3 de kans om door te stoten naar de tweede plaats. Een droom die hopelijk geen bedrog is. Spelers van het derde, wilt u ook een steentje extra bijdragen om onze positie te handhaven, ga dan regelmatig trainen en stel uw medespelers die dat wel doen, niet teleur. 0 1 k 0 6 Uitslagen 13 en Ik dec.^ Pup. A Vonckel Gir-ls - Castenray 1 0 Asp. E K.C.H.B. 1 - Castenray 2 1 Asp. D T.O.P. 1 - Castenray 1 1 Sen. B O.D.O.S. 2 - Castenray 2 3 Sen. A Castenray 1 - Merels 2 5 Trainen vriiaag 19 dec. (vanavond) Pupillen 1 en 2; vertrek 1?.k0 uur: Kunen, Drabbels, v.Osch Dinghs, Tunnelweg Junioren vertrek l8.k0 uur: v. Rhee, Classens Senioren 2 vertrek 19.15 uur: Keijsers, A. Classens Maandag 22 dec. Aspiranten 1 vertrek 17.4-0 uur: Linders. Jeuken Aspiranten 2 vertrek 18.25 uur: Versteegen, Kunen Vrijdag 26 dec. geen trainen. Programma zaterdag 20 dec. Sporthal Velden Pup. A Swift 1 - Casteriray 1 11.00 uur vertrek 10.15 uur Lucassen - Drabbels Zondag 21 dec. Sporthal Grubbenvorst Jun. 3 Erica 2 - Castenray 1 Sen. A Grubben 1 Ik.50 uur vertrek 13.45 uur v.dPascb - v. Rhee Castenray 1 15.30 uur ray Sen. B Castenray 2 - T.O.P. 2 16.30 uur 21 dec. Sporthal Venray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 11