10 M. Camps W. Camps-Maessen Mi I==ièii2?-^=C?£'Q§^huizenvorst)_:;_Castenraj_2. 2 Felicitaties over en weer, juichkreten, vermoeide, maar zeer gelukkige gezichten, aldus een beeld van de uitbundige taferelen na afloop van deze wedstrijd in de S.V.C. kleedkamer. Evenals destijds in Castenray, moest Excelsior er weer aan geloven. En dat na een zeer enerverende ontmoeting, waarin Excelsior reeds na twintig minuten op een 2-0 voorsprong stond en Castenray een grote nederlaag tegemoet leek te gaan. Maar de S.V.C. - elf liet in de tweede helft de tanden zien en slaagde erin een 2-1 achterstand om te buigen naar een verdiende 2-3 zegel Oscar heeft afgelopen zondag met diepe bewondering de pet afgenomen voor de enorme inzet, waarmee een aantal S.V.C.-spelers, over de grasmat raasdenl Uw correspondent moest in de tweede helft echter met de bretels het veld weer op, bang als hij was, dat de broek hem af zou vallen bij de volgende belachelijke beslissing van scheidsrechter Flip Fluitketel. Wat deze koekebakker allemaal presteerde, grensde aan het ongelofelijke en hij groeide dan ook met vlag en wimpel uit tot de slechtste man op het veldl Er werd het uiterste gevergd van de zelfbeheersing der S.V.C.- mannen, doch dankzij kundig optreden van aanvoerder Alois Kuypers, bleef het bij enkele kleine standjes. Het wedstrijdverloop dan nu; S.V.C. startte zeer moeizaam en stond, zoals reeds eerder vermeld, reeds vroeg in de wedstrijd op een 2-0 achterstand, doordat een opgerukte Excelsior-verdediger de buitenspelval knap omzeilde* Wkarna de gastheren uit een keurig ingestudeerde vrije trap goalie Bert Druggen opnieuw het nazien gavenf'Tfastenray leek ingepakt te gaan worden, maar uit een counter bereikte Twan Fleurkens met een prima voorzet het hoofd van Jan Rambags, die daarop zéér kundig voor 2-1 zorgde. In het tweede part verhoogde Castenray ondanks de tegenwind en de neerplenzende regen de druk op het vijandelijke doel, waar de ene na de andere chaotische situatie ontstond. Het wachten was op de gelijkmaker, die dan ook op een tiental minuten voor tijd viel, na een helder moment van het tweetal Jac Wismans (de aangever) en jan Rambags (de afmaker). Castenray was op dat moment dik tevreden met dat ene puntje, doch er zat zelfs een overwinning in, want Jac Wismans sprak zijn laatste krachten aan en scoorde op de valreep zeer beheerst de luidruchtig bejubelde zege-treffer. De eerste uit-overwinning van dit seizoen was een feit en er was keihard voor geknokt! Met opgeheven hoofd kon men de pers (Oscar dus) te woerd staan en dat is dit voetbaljaar wel eens anders geweestI Mannen proficiat! 0 S C A R. Voor Uw belangstelling, gefufewenstn, bloemen en cadeaus, welke a>ij bij gelegenheid van ons zilveren huwelijksfeest mochten ontvangen, zeggen wij U, ook namens once kfniierer., en kleinkinderen hartelijk dank. Castenray, december J9S0 Heesakker 8

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 10