BILJARTCLUB L.V.B. KLEUTER SCHOOL DAMESKOOR 5 Verslag Sfierselo 1 - Castenrayl - ffiet volle moed begonnen me aan de 2e ufsdstrljti wan da birsnencompetitie. D.m.v, san afstandschot ®erd het al gauw 1-0 «oor IBsrselo, maar we lieten onze moed niet zakken en bleven doorvechten, In de aanval probeerden we doorlocpbalien uifctuijkbalisn en noem maar op, maar tot onze spijt zender resultaat, want ds ver dediging van Merselo zat goed dicht. In de 2e helft was en bleef het ook moeilijk om langs de tegenstandsters te komen, Hatzelfe gold voor ffierslo. De laatste 10 min, kregen iae de kans om a en verdiend gelijkspel te maken via een straf worp. Deze kans «i werd achter niet benut, zodat de stand 1-0 bleef en de puntjes mae naar füarsolo gingen. Dammer, da volgende keer beter. Uitslag 2 december; Ketsers C - Vroemen C 7 - 't 2 december; Middelijk G2 - Ketsers C In de week van 1-'+ t/w 20 december komen de bestuursleden weer bij U langs voor de jaarlijkse Kerstaktie. Het geld dat opgehaald wordt, sal besteed worden aan kerstpakketten voor de zieken en bejaarden boven de 80 jaar in Castenray. r-~- Woensdag 17 december les bloemschikcursus Aanvang 20.00 uur in café Van Rhee, Donderdag 18 december Kerstavond. De kerstavond vieren we weer met de bejaarden en Stichting Jeugdwerk in een sfeervol versierd Gemeenschapshuis. Met u allen in kerst-stemming zal dit weer een gezellige avond worden De zaal is open vanaf 19.00 uur. We beginnen orr. 19.30 uur. In de pauze is er koffie met kerstbrood. A.s. maandag 15 dec. mogen de kleuters een grote, dikke kaars mee naar school nemen (liefst van naam voorzien). Deze kaars hebben we nodig bij het kerststukje dat we gaan maken. Zaterdag Om 19*00 uur avondmis zingen. Maandag repetitie; aanvang 20.00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 5