14 FANFARE "Dorpsklank P'W Hafa-leerlingen geslaagd Aan de Muziekschool te Venray slaagden voor een Hafa-öiplosa de volgende leden van onze Fanfare: Eric Classens kleine trom A-diploma Yvonne Classens bugel B-diploma Armemie Cox trompet A-diploma Marion Disghs bugel B-diploma Els Jacobs bugel 3-diploaa Mart Marcellis bariton-saxofoon A-diploma Jan Philipsen corno A-diploma Wiel van Renech kleine trom A-diploaa Petra Stiphout trompet B-diploma Marga Wismans bugel A-diploma Peggy Wismans bugel B-diploma Geen van onze leden werd afgewezen. We wensen alle geslaagden van harte proficiat en hopen dat ze ook het komende cursusjaar' met evenveel enthou siasme en ijver de lessen zullen blijven volgen» Vanavond gaan we na de pauze uitgebreid in op het succes van deze leden. We repeteren van 19.30 - 20.30 uur, waarna we aan de overhandiging van de diploma's een feestelijk tintje zullen geven. Zo raogelijk kan er later ook nog een dansje gemaakt worden. Iedereen is van harte welkom bij dit gebeuren. We denken daarbij niet alleen aan ouders van de geslaagden, maar ook aan andere belangstellenden» Intocht Sisterklaas Ook dit jaar zal onze Fanfare Weer haar medewerking verlenen aan de intocht van St. Nicolaas. Alle leden worden daarvoor op zondag 30 nov. om 1^.00 uur bij de lagere school verwacht. We spelen de nodige Sinterklaasliedjes en enkele marsen ("Eatre Nous" en "Loreto Mars") ic. geen repetitie. Wegberg. - Vanwege pakjesavond is er op vrijdag 5 Dinsdag 2 dec.: Agendf Bestuursvergadering bij P. v. Aanvang 20.00 uur. 1» Opening 2. Notulen 3» Lesgeldregeling *f« Kerstconcert 5. Honorarium dirigent 6. Wat verder ter tafel komt 7. Rondvraag 8. Sluiting Instumentenparade Op zaterdag 29 nov. instrumentenparade wordt in de aula van het Bosveldcollege de tweede georganiseerd voor de afstuderende I.V.M. leerlingen. Aanvang 16.00 uur. Een groot aantal muziekschoolleerlingen presenteert een scala van muziekinstrumenten, waarvoor men lessen kan volgen aan de Muziekschool j

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 14