DAMESKOOR FANFARE "Dor psklank" Zaterdag am 19.00 uur avondmis zingen. Maandag repetitie; aanvang 20.00 uur. Geslaagd Najaarsconcert a. Onze fanfare mag terugzien op een prima geslaagd Najaarsconcert. In samenwerking met da Fanfare en Drumband "St. 3an" uit Tungel- roy werd san aantrekkelijk concertprogramma geboden met voor elk wat wils. Bijzonder verheugend was het, dat de belangstelling van da Castsnrayss mensen zo ontzettend groot was. Het gemeenschaps huis zat bomvol en dat maakte het geheel alleen maar gezelliger. Voor het bestuur en de muzikanten is er natuurlijk geen betere stimulans, dan zo'n belangstelling en waardering voor het werk van onze Fanfare. Daarvoor dan ook onze allerhartelijkste dank en we hopen ook in de toekomst op u te kunnen blijven rekenen. Verder dank aan allen, dis, op u/elke wijze dan ook, hebben meegewerkt aan het wel slagen van dit Majaarsconcerfc. Serenade Bruidspaar Oinghs-Schafcorie Vandaag(21 nov.) treden twee van onze leden in het huwelijk, nl. Ria Schatorie en liiiel Dinghs. Uiteraard is ook onze Fanfare op de receptie aanwezig orm op muzikale wijze or.28 felicitatie1s over te brengen, sUe komen om 19.30 uur bij het Gemeenschaps huis bij elkaar an vertrekken vandaar per auto naar zaal "de Ruif" in Oirlo. We spelen "Loreto Mars", "Exiïre Nous" en "Lang zullen zs leven". Dank aan de harp en zorg voor uniforme kleding a.u.b. UJe rekenen op de aanwezigheid van alle muzi kanten Repetitie I.v.m, het huwelijk van Ria en liiiel is er vanavond geen repetitie, liie repeteren nu morgen(zaterdag 22 nov.) van 17,30 - 18.45 uur in het Gemeenschapshuis. De komende weken zullen we voornamelijk werken aan muziekstukken voor het Kerstconcert op 26 dec. I .V.rïl.-cursus Bij het .ter perse gaan van deze "Schans" waren 11 aanmeldingen voor de I.V.M.-cursus binnen en wel 6 van 3e klassers en 5 van 5e klassers. Deze cursus duurt voor de 3e klassers 2 jaar en voor de 5e klassers 1 jaar. De 1-jarige cursus(voor 5e en 6e klassers) kan zo goed als zeker in Oirlo gegeven worden, temeer daar mandeling toe gezegd is, dat bij hoge uitzondering ook 4e klassers aan deze 1-jarige cursus kunnen deelnemen. De verantwoordelijkheid hiervoor ligt dan bij de ouders. Indien ar dus nog interesse is van 4e, 5e of 6e klassers voor deze 1-jarige cursus in Oirlo, dan raden uie u aan zo spoedig mogelijk de aanmeldingsformulieren in te leveren bij dhr. v. lüag- berg of bij 3. Strijbos, Castelostraat 32, Ook voor meer informatie kunt u zich tot hen wenden. De 2-jarige cursus(voor 2e en 3e klassers) kan alleen in Uenray gehouden worden, daar het vereiste aantal van 20 leerlingen bij die leef'tijdsgrope niet haal baar is. 29 november: Instrumentenparade in de aula van het Boschveldcollege. - Aanvang 15.00 uur. TevBns worden dan de I.V.iïl.-getuigschriften uitge reikt en kunt u allerlei informatie krijgen, wat betreft de Muziekschool. Iedereen is welkom. Uiegens de kerstvakantie is de Muziekschool van 22 dec. t/m 4 jan. gesloten.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8