L.V.B. BILJARTCLUB DORPSRAAD Uitslag 11 november Tienray C - Katsers C Programma 25 november; Well C - Ketsars C Uitwisseling \1oot da laden, die optrsdan tijdens de uitwisseling, is er gelegenheid voor ean ganerale repetitie op maandag 24 november vanaf 14.00 uur en dinsdag 25 november vanaf 18.30 uur. Als da contactpersonen even contact opnemen met Hanny Arts, tel. 383, over de dag en het tijdstip, waarop zij met hun groep willen oefenen, dan hoeft raen niet op elkaar te wachten, Woensdag 25 november a.s. uitwisseling met Overasselt. De leden van de K.l/.G. Over- asselt worden om 20.00 uur in Castenray verwacht. Als bestuur stellen wij hat op prijs, als onze leden om 19.45 uur in de zaal aanwezig zijn om onze gasten te ontvangen. Damss, denkt u er aan om kop en schotel mee te brengen- Ui ij hopen, dat deze avond met ons goedgevulde programma, loterij en uw goede humeur, een gezellige avond zal worden. Verslag" vergadering dorpsraad 12-11-1980 Dit zal gevierd worden met het uitgeven van een feestexemplaar. Oud-medewerkers en verenigingen zuilen worden verzocht hierin een stukje te schrijven Beleidsplan gezondheidszorg Na bespreking van dit plan brengt de dorpsraad rapport uit bij de afdeling Ulelzijns-, zorg van de gemeente. Gezinszorg en bejaardenhulp Het komt nogal eens voor, dat bij ziekte of vakantie van de gezinsverzorgster of bejaardenheipster geen vervangster beschikbaar is. Voor ds betrokkenen is dit vaak erg bezwaarlijk. Als er meer moilijkheden zijn op hst gebied van gezondheidszorg, geef dit dan even door, dan kan het in dit rapport opgenomen worden. Rondvraag Spoordijk..De aanvraag om hier een B-wag van te maken is in Aardgas...,Er zijn 2 reactie's binnengekomen op ds vraag van voor interesse was. Dit zal worden doorgegeven. Rioolputjes.-De rioleringsputjes aan de Horsterweg zijn nog Dit zal weer aan de gemeente gevraagd worden. Maastricht. vorige maand of hier- niet schoongemaakt.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 4