l Bij de -■'••.r-. oi.j.' parochie vond. ik ook het aan de meeaten van U wel bekende Casels liedje. Het ia vooral een liertje van en voor de dorpsgemeenschap. Tcoh staat er ook een vers in 'onderstreept) dat vooral op de kerkgemeenschap betrekking heeft. Beiden waren overigens steeds nauw met elkaar verbonden, intussen ga ik door met snuffelen. Elke week vind ik wel weer iets wat mij van belang lijkt voor het boekje dat voör Augustus 1985 moet klaar zijn. Laatst schreef ik dat onze parochie in 1982 haar gouden jubilé viert. Dit moet echter een jaar later zijn. Nog een vraag aan s.allen: Mocht mij over het verleden van uw parochie interes sante mededelingen kunnen doen en vooral ook mocht U oude foto's hebben die ons herinneren aan belangrijke parochiegebeurtenissen uit het verleden, dan houd ik mij dringend aanbevolen. U krijgt alles weer netjes terug als U dat wenst. Anders gaat het in het parochie-archief. Bij voorbaat sank. Hisintenties en andere gegevens voor de komende week: ?5e Zondag door het jaar. Laatste Zondag van het kerkelijk jaar. - Misdienaarsi Marcel Duykers en Urban Volienbergh Mike en Patrick Kleeven Hoogmis t Mark Donders en Marcel Classens Zaterdag 19.00 uur Jrd. voor Antoon Hoelofs Zondag 8.00 uur Overl, ouders Janssen-Smonts en zoon Pierre 10.00. .uur Jrd. voor MarttLnus Qaonts Maandag 19.00 uur Josephine Reykens-Collin Dinsdag 8.00 uur Jrd. voor Leonard Heidens en Anna Gertruda Driessen. Woensdag 8.00 uur Overl. fam. Tielen-Thielen-BmitcTevens int. offeraars Donderdag 8.00 uur Jrd. voor Martinus Philipsen, Vrijdag 8.00 uur Overl. fam. van Kuyck-Verrijdt. Zaterdag 19.00 uur Jan Cremers, Landelijke Rijvereniging „De Eendracht" - Castenray t Op het onlangs te Leunen gehouden veteranenconccurs werd ons eerste viertal tot kampioen 1930 uitgeroepen. Tevens behaalde P. Jenneskens het kampioenschap individuele dressuur. Om hen met dit succes te feliciteren, geven wij U gaarne de gelegenheid tijdens de receptie welke gehouden zal worden op 14 november a.s., van 20,00 tot 21.30 uur in het gemeenschapshuis te Castenray. Na afloop van de receptie hopen wij samen met U de avond verder gezellig door te brengen met medewerking van het dansorkest. Uw aanwezigheid hierbij wordt zeer op prijs gesteld. Namens het bestuur, L. van Casteren, voorzitter 6. Classens, secretaris 1 V i'

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 2