10 L.V.B. Vervolg Fanfare Aanmelding nieuwe leden Eveneens in januari 1981 start weer een nieuw cursusjaar voor de Hafa-opleiding. Dit is een opleiding voor hen die een instrument willen gaan bespelen, dat gebruikt wordt in een harmonie of fanfare. De gehele opleiding bestaat uit A-B-C en D gedeelte, elk met een studieduur van maximaal 2 jaar. Naar gelang de resultaten kan de studieduur ook korter zijn. De Hafa-opleiding, die bedoeld is voor leden van de plaatselijke harmonie of fanfare-verenigingen, wordt, indien de opgave geschiedt via de secre taris van de vereniging, voor meer dan 50& gesubsidieerd. Van het res terende cursusgeld betaalt onze fanfare dan ook nog een flink deel. Om tot de Hafa-opleiding te kunnen worden toegelaten, dient men in het bezit te zijn van een I.V.M. diploma of reeds te beschikken over een zekere muzikale kennis of vaardigheid op een Hafa-instrumentWat be treft onze fanfare hebben we momenteel een Hafa-opleiding voor de vol gende instrumenten: trompet kornet - bugel - alto - corno - hoorn - bariton - tuba - bas - trombone - saxofoon (sopraan, alt, tenor en bariton) en slagwerk. Degenen die dit jaar I.V.M. examen doen en lid willed worden van onze fanfare raden we aan zo spoedig mogelijk contact op te nemen met dhr. P. Mennen, tel 215* Ook als je over geen I.V.M. diploma beschikt en toch lid wilt worden van onze fanfare neem dan ook contact opmet dhr. Mennen. Alle Hafa-lessen worden gegeven door docenten van de Venrayse Muziek school en wel in de lagere school te Castenray. Alleen voor de slag werkopleiding moet men naar Venray. Vrijdag 21 nov. serenade b.g.v. het huwelijk van Wiel Dinghs en Hia Schattorie. ZONDAGMORGEN' CONCERT in het Gemeenschapshuis IEDEREEN is lil E L K Q i Donderdag 20 november a.s« bloemschikcursus 3© les. Aanvang 20.00 uur bij van Bhee.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 10