CARNAVALSVERENIGING TE KOOP DAMESKOOR STUDIECLUB V.H. 9 Van de sinds 21 October 1944 in de buurt neergekomen granaten heeft geen enkele de kerk zelf beschadigd. Op 25 October wordt de lading in den toren aangebracht, die deze moet laten springen. De pastoor vraagt en krijgt hulp van enkele Duitsche soldaten (de mannen van het dorp moesten onderduiken) om den verplaatsbaren inven taris der kerk zooveel mogelijk in veiligheid te brengen. Zelfs het nieuwe uurwerk (1945) wordt door hen uit den toren gehaald en in den kelder opgeborgen. Zoodoen de is door het opblazen van den. inventaris alleen de communiebank verloren gegaan, de kerkbanken die er ter bescherming tegenaan geplaatst waren, en tevens de mooi gebeeldhouwde preekstoel uit 1724. Sen schilderij van Ü.L.Vr.van Altijddurende Bij stand, dat achter in de kerk hing, bleef ondanks vernieling en puin rondom, onge rept. -Op woensdag 5 november as is er een ledenvergadering bi.i B. van Hhee, aanvang 20.00 uur. Probeer als het even kan aanwezig te zijn. -Op zaterdag 15 november wordt het vorstenraadsbal gehouden in Merselo. Mededelingen over vertrek en vervoer volgen tzt. •0-0-0-0-0-0- diverse soorten heiplanten Laurierkers coniferen G, Collin, tel. 784 Zondag om 15.00 uur allerhailigandienst zingen. Maandagavond is voor hst koor de laatste repetitie vóór de uitwisseling. Er wordt dan ook verwacht, dat alls iaden aanwezig zijn. stilt u ar voor zorgen op tijd aanwezig te zijra, zodat om 20,00 uur begonnen kan morden. Op donderdag 6 november is sr san vergadering in café Hesan. Aanvang: 20.00 uur. Agenda^ i. Bestuursverkiezing 2. Contributie 3. Financieel overzicht 4. Discussie 5. Traktatie 10-jarig bestaan U houdt toch ook van wis? dan: iedere donderdag van '3 - 10 uur op het dorpsplein- O-

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 2