S.V. CASTEN RAY- junioren 3 vervolg lagere scnooi Oe mensen, dis hun mensen kenbaar gemankt hebben, komen op een lijst te staan. Aan de hand van deze lijst komt ar een stikker met urn naam op het gewenste setje. Wanneer de nieuuis meubels binnen zijn, zal dan bekend morden gemaakt wanneer de meubels kunnen morden afgehaald. r- Uitslagen zaterdag 18 oktober: Castsnray B....kuism in de eerste helft tegen ffleerlo B geheel onnodig op een 0-2 achtestand. Oe ongsinteresserdhsid van de eerste helft werd in het tweede part omgezet in agressiviteit met als gevolg, dat iïleerlo terug moest, ka 15 min. was de stand dan ook al weer rechtgetrokken door doelpunten van John Versteegen en Frank IL'sys. Hoewel Castenray sterker bleef zat het winnende doelpunt er niet meer in. Volgende week wacht de zware wedstrijd tegen koploper Swolgen. Uiil men hier niet de eerste nederlarsg oplopen, dan beslist uit een ander vaatje getapt moeten worden dan in de eerste helft tegen lïiesrlo. Castenray C...,speelde het vandaag klaar wat al weken in de lucht hing. iïierselo C werd met vaak goed spel naar een kansloze 13-1 neder laag gespeeld. Uooral John Reynders had een groot aandeel in deze monsterzege met 6 doelpunten. Ga zo door jongensl Ook dit elftal wacht zaterdag weer een zeer zware uitbeurt in Geystaren Castenray D....kon, ondanks de goede vorm van keeper Edwin Dinghs, niet voor komen, dat het met 0 - 6 de boot inging tegen Venray D 2. Niettemin is dit een prima resultaat. Castenray E,...kwam tegen koploper Venray E 4 in het veld. Zoals verwacht ging 1/en ray fel in de aanval en kwam al snel op 1 - 0. Voor rust werd hat zelfs nog 2-0 door slacht wegwerken van de achterhoede. Tn ds tweede helft wist Castenray zich door een goede inzet mei kansen te scheppen en werd gr via Stefan Bloemen en ftlarco Classens gescoord, fflede dankzij goed keeperswerk van Eddy Philipsen bleef de stand 2-2, wat het eerste verliespunt voor Venray betekende. Proficiat, jongensl Programma zaterdag 25 oktober: Swolg. Boys B - Castenray B Geystaren C - Castenray C Excelsior D - Castenray D iïlontagnards E2- Castenray E Aanvang: 14.00 uur 11.00 uur 11.00 uur 10.00 uur Programma zaterdag 1 november (vriendschappelijk) Castenray 8 Sparta C 4 Castenray D Sparta E 3 - Sparta B 2 - Castenray C - Sparat D 4 - Castenray E Aanvang: 14.30 uur 14.00 uur 11.00 uur 10.00 uur Vertrek: 13.00 uur 10.00 uur 10.20 uur 9.00 uur Vertrek: 13.00 uur 9.00 uur aEyDfcEiDER§yggsfiB£BIH£i UJosnsdsg 29 oktober is er een jeugdleidarsvergadering bij Jen Arts. Aanvang: 20.30 uur Denk aan winterprogrammalI

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 3