FANFARE "Dor pskfank" £5? BE JA ARDEN VERENIGING 14 -ÏHfÉSi -- 2ktbestuursvergadering bij H. Philipsen. Agenda 1 2. 3« k, 5. 6. 7. Serenade ruiterkampiceneB Brachten we vorige week woensdag onze eerste serenade voor een Gouden Bruiloftafgelopen zondag moest onze fanfare geheel onverwacht aan treden voor een serenade aan de ruiterveteranen, Het 1e viertal van deze groep was er na een felle strijd in geslaagd het algemeen kampioen schap dressuur van Nrd. Limburg te behalen» Verder werden nog diverse persoonlijke prijzen behaald, waaronder het algemeen kampioenschap individueel dressuur door Piet Jenniskens. Al met al een serenade meer dan waard. Met fanfaremuziek werden de succesvolle' ruiters bij de Boerenbond afgehaald, waarna de stoet naar het centrum trok, alwaar door de voorzitter van de fanfare namens bestuur en leden de hartelijke feli citaties werden overgebracht en bloemen werden aangeboden aan comman dant Jan Lucassen. Na een "Lang zullen ze leven" en de mars "Drums and Bugles" sprak de voorzitter van de ruitervereniging eer. dankwoord, waarmee tevens een eind kwam aan deze serenade. Ondanks het feit, dat niemand op deze serenade gerekend had, konden toch nog 35 muzikanten bereikt worden en zonder enige uitzondering waren alle meteen bereid hun medewerking te verlenen. Onze hartelijke dank hiervoor Aanvang 20,00 uur» Opening Notulen Zondagochtendconcert l6 nov. Solistenconcours 19?1 Wat verder ter tafel komt Rondvraag Sluiting. Zaterdag 1 nov. Gemeenteli ik toernooi Zoals inmiddels bekend mag worden verondersteld, is op zkterdag 1 nov. het Gemeentelijk Muziektoernooi in het Gemeenschapshuis te Ysselsteyn. Dit muzikaal gebeuren begint om 19«00 uur met een optreden van de majo rette-groep van D.3.V», waarna onze Fanfare om 19-30 uur haar werken zal uitvoeren. Na het iaspeelwerk worden voor jurering uitgevoerd "Girandole" en "Amaryllis Ouverture". Voor de afwerking van deze beide muziekstukken resten ons nog 2 repetities ni» vandaag 2^4 okt. en 31 okt We zouden dan ook graag zien dat alle leden, bij deze repetities aanwezig zijn en dat ook de beide werken thuis nog eens goed doorgenomen worden. De kans op een goed resultaat is dar; uiteraard aanmerkelijk groter. ZONDAG 16 NOVEMBER -KOFFIECONCERT in het gemeenschapshuis te Casfcenray. Aanvang 11.15 uur» A.s. woensdag 29 okt. gaan we weer beginnen met het in orde maken van het kerkhof. We stellen voor om op tijd, n.l. om 9.00 uur, te beginnen. Kom met zoveel mogelijk mensen helpen, dan zijn we tijdig klaar. Bij voorbaat dank. Danscursus voor 60+ In zaal Arts te Merselo begint op woensdag 29 okt. ('s avonds) een cursus stijldansen, dit zijn o.a. de Veleta - wals - polka en nog vele andere. Kosten zijn 2,50 per les. Lesgever is de heer v.d. Pas»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 14