lilll S.V.CASTENRAY- junioren 4 Uitslagen zaterdag 27 september: Castanray E..dankt de nedarlsng in de uitwedstrijd tegen Riserlo E 2 vooral aan aen slechts la helft» In de 2a helft konden de kansen nist benut worden, zodat da stand 1-0 bleef. Caatenray D,»..was vrij. Castenray C. ...kwam tegen Rlontaynards C 2 in aen gelijkopgaande strijd in de le helft op een 0-1 achterstand. In de 2e helft deed de thuis club er alles aan om de stand gelijk te trekken. Ondanks het veld- overwicht, de uitstekende inzet en enkele kansen mocht dit echter niet lukken. Castenray B....leek aanvankelijk geen al te moeilijk middag te krijgen. Een enorme werklust gepaard gaande met goed voetbal leverds binnen 5 min. al 3 goeds mogelijkheden op, die echter nog niet konden worden benut. Na ongev. 10 min. wist Frank Uieys een dieptepaas van 3ohn Ver- steegen voortreffelijk te benutten. Enkeleminutsn later was het Caro Versteegsn, die een werkelijk fantastische solo subliem af rondde: 2-0. Venray B2 kon nog voor rust op 1 - 2 komen, waar door men na da pauze van spanning verzekerd kon zijn. Het werd helemaal spannend, toen Castenray na rust meende het wat kalmer aan te kunnen doen en Venray dit afstrafte met de gelijk maker. Een terecht toegekende strafschop bracht Venray zelfs op voorsprong.en de gastheren moesten toen alle zeilen bijzetten om nog aen gelijkspel uit het vuur te kunnen slepen. Dit lukte op de valreep, toen Frank lüeys een dieptepass op maat van Geert Stip hout keurig verzilverde. Al met al een juiste uitslag, doch voor Castenray had er meer inge zeten, als men had blijven voetballen, zoals men de wedstrijd had ingezet. Laat dit een les zijn. Programma zaterdag 4 oktober: D.I.S. B - Castenray B Resia C - Castenray C B.V.V. D - Castenray D Caatenray E - Leunen E 2 Programma zaterdag 11 oktobar; Castenray E - E.ilJ.C. E Sparta 04 - Castenray 0 14.00 uur 13.00 uur 11.00 uur 10.00 uur Vertrek: 12,00 uur 10.15 uur 10,00 uur(2e bekerronde) 11.00 uur (Vriendschappelijk) Voor a! uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEOBIJF 't JONG Nusseielnstraat 26 t Horst-America Telefoon 04764 - 814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 4