gemeente venray 2 Hieuwsrond facetplan cultuur Door een werkgroep is begin dit jaar een start gemaakt, met het voorbereiden en opstellen van een plan voor 'het gemeentelijk beleid op het onderdeel cultuur. Dit plan vormt een van de schakels aan de totale weizijnsketting. In de periode april-roei zijn in verband Tset genoemd plan alle culturele organisaties en verenigingen geïnterviewd. De bedoeling hiervan was te achterhalen hoe het met al de organisaties en verenigingen gesteld was. Zo werden gegevens gevraagd over leden, financiën, huisvesting, samenwerking enz. Alle gegevens werden ter controle toegestuurd naar de betreffende organisatie. Immers, op basis van met name deze gegevens zal voor een groot gedeelte het plan worden gebaseerd. Na deze periode is het enigszins stil geweest rondom het hele gebeuren. Oorzaak hiervan was uiteraard mede de vakantie-periode. Maar voornamelijk kwam dit toch door de tijd die nodig was om alle verkregen gegevens zodanig te verwerken, dat er iets meer gedaan kan worden t.b. v. het plan. Dat was een heel karwei, waar veel tijd in ging zitten. Inmiddels is dit toch geklaard, zodat er thans over de gegevens en conclusies gepraat, kan worden. In eerste instantie zal dit gebeuren in da werkgroep en wel in eeni<iopenbare vergadering op: Woensdag 8 oktober a.s. om 16.00 uur op het gemeentehuis. De voornaamste agendapunten voor deze bespreking luiden dan ook: - bespreking van ontwerpplan roet volgende onderdelen: algemene uitgangspunten doelstellingen inventarisatie gegevens en conclusies. - voorstel tot verdere aanpak van inspraak over de stukken. Het feit dat de vergadering openbaar is, betekent dat ook niet-leden van de werkgroep welkom zijn. De inhoud lijkt interessant genoeg om aan deze uitnodiging gehoor te geven. Het tweede agendapunt zegt echter voldoende over het feit dat er zeker ook nog andere mogelijkheden komen ora mee te praten. De werkgroep zal hieraan zeker de nodige bekendheid geven

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 2