FANFARE "Dor pskiank" DORPSRAAD 10 Zondag - concert te .Zeilberg A.s. zondag 5 Gktzullen we een concert verzorgen te Zeilberg in het kader van het 60-jarig jubileum van Harmonie "Excelsior" te Zeilberg. Om 16.30 uur worden we verwacht in feesttent achter café Verbruggen, Blasiusstrsat 11. Ons optreden is gepland op 17.00 uur. Vertrek 15*^5 uur bij het Gemeenschapshuis. Het programma ziet er als volgt uit: 1Fontana Hars Oscar Tschour 2. Amaryllis Ouverture M.J. Cerfontaine 3. Girandole Robert Martin *4. Loreto Mars J. Friedrich 5. Kleine Suite over Volksliederen Henk van Lijnschocten 6. Two Russian Folksongs Kees Vlak 7. Drums and Bugles Ed Chenette Regetitie Met ingang van vandaag zullen de wekelijkse repetities weer beginnen om 19.30 uur. Dit i.v.m. de overgang naar de wintertijd. Zorg dat je steeds tenminste 5 minuten voor aanvang van de repetities in de zaal bent. Van ds Stichting Gemeenschapshuis hebben we te horen gekregen, dat de prijzen van de consumpties per 1 oktober verhoogd gaan worden. Voor onze vereniging houdt dat een wel erg drastische verhoging in. Flessen bier worden bijna uitsluitend gebruikt tijdens de fanfare-repetities en de prijs per flesje wordt verhoogd van 1,25 naar 1,50. De fris drank gaat van 0,75 naar 1per glas. Een verhoging dus van resp. 20 en 33 1/3 voor een interne verenigingsactiviteit. Voor externe verenigingsactiviteiten zoals dansavonden, concerten e.d. gaan de prijzen met h% omhoog nl. van 1,20 naar 1,25 voor een glas frisdrank of tapbier. Op versoek van de Hafa-docenten zijn de komende Hafa-exaaens verschoven naar de week van 17 november a.s. - Wie kan inlichtingen geven over de verblijfplaats van de draagstok behorende bij het vaandel van het voormalige Gemengd Koor? Gaarne een telefoontje naar J. Strijbos, tel. 677» Woensdag 8 oktober a.s. vergadering voor de leden van de dorpsraad bij H. van Rhee. Aanvang 20.00 uur. Mocht iemand iets behandeld of besproken willen hebben, dan kan dit bij een van de leden worden doorgegeven. Riolering 'We zijn erg blij dat we deze nog hebban kunnen, realiseren, in een tijd van drastische bezuinigingen, ook al hebben we hiervoor 385»- moeten betalen voor aansluitkosten. Er zijn nog gezinnen die niet aasgesloten hebben. We raden hen echter aan dit alsnog dit jaar te doen, daar per 1 januari 1981 de aansluit kosten geen 385,- maar A62,- zullen gaan bedragen. X —na.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 10