L.R.V. "de eendracht" t-6 m. een ZILVEREN armband Terug te bezorgen bij Bsrtis Jacobs, Castalostr. 13 Jolanda Luckx heeft in Baexem niet de vierde prijs behaald met springen - zoals vorige week bekend is gemaakt - maar wel de eerste prijs. Ere wie ere toekomt. Zoals u wellciht zult weten is de basis-cursus vervallen. Hiervoor in de plaats is een rijders-cursus gekomen. Het doel hiervan is jonge ruiters het praktisch rijden bij te brengen, waardoor zij bij het volgen van de commandantencursus de nodige praktische ervaring hebben. Duur van de cursus: 10 lesavonaen van uur, incl. de examenavond. Cursusgeld: 100,- per deelnemer. Opgave zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk voor 28 sept. LQÖHDESCOMITÉ Het Lourdas-comité Venray hield op maandag 15 sept. j.l. een voorlichtings avond in het zaaltje van de Vredskerk te Venray. Deze voorlichtingsavond, die gegeven werd ten behoeve van de deelnemers aan de a.s. kinderbedevaart naar Lcurdes en wel van 12 t/m 19 oktober a.s. Zoals bekend werd door het Lourdes-comitê aan een tiental kinderen een gratis reis naar Lourdes aangeboden. Dat dit mogelijk was is te danken aan de inwoners van de Gemeente Venray. Het Lourdes-comitê heeft getracht cm van ieder kerkdorp minstens een kind naar Lourdes te laten gaan. Ook in Castenray hebben wij een gehandicapt kind gelukkig kunnen maken met een reis naar Lourdes. Het Lourdes-comitê wenst vanaf deze plaats aan alle deelnemers een voorspoedige reis en een fijn verblijf in Lourdes toe. Cursus Het Lourdes-comitê Venray. Voor al uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden DAKDEKKERSBEDRUF «i. 'i «JONG Nusseleinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9