ZEEUWSE KLEI-AARDAPPELEN clcige verkrijgbaar 8 KS Hm m lekker FANFARE "Dorps klank CUSTERS ZADEN B.tf. ClIRLO. Tal. 84787 - 282 Ons optreden bij gelegenheid van het 60-jarig jubileum van Harmonie "Excelsior" uit Zeilberg is vastgesteld op zondag 5 okt. om 17.00 uur. We vertrekken om 1p.^5 uur bij het gemeenschapshuis. Zij die op eigen gelegenheid willen gaan, worden verzocht om uiterlijk 16,30 uur in de feesttent (Blasiusstraat 11 Zeilberg) aanwezig te zijn. Voor het Gemeentelijk Muziektoernoei op zaterdag 1 nov. worden de vol gende werken voor jurering uitgevoerd: 1. "Amaryllis" 2. "Girandole" - M.J. Cerfontaine - Robert Martin Als inspeelwerk is de keus gevallen op "6 Preludia" deel 1 van J. Singer- ling. Men wordt vriendelijk verzocht bij de thuisstudie deze werken nog eens extra wat aandacht te geven. Vaandel Onze fanfare zal binnen afzienbare tijd kunnen beschikken over een eigen verenigingsvaandel. Het vaandel van het voormalige Gemengd Koor uit Castenray, opgericht in 19^8 en verscheidene jaren geleden opgeheven, wordt namelijk aan onze vereniging overgedragen. Dit zal te zijner tijd met enig ceremonieel officieel gaan gebeuren, waarop we dan voor die tijd nog wel via de "Schans" terugkomen. Het vaandel behoeft uiteraard enige aanpassing en hierover is reeds contact opgenomen met de Zusters van Goddelijke Voorzienigheid te Steyl, die v/el genegen zijn hun naaldkunst op het vaandel te beproeven. Bij het vaandel heeft altijd een draagstok met koperwerk behoord. Niet bekend is echter, waar deze zich bevindt. Indien iemand hierover inlich tingen kan verstrekken, vragen we hem of haar vriendelijk contact op te nemen met J. Strijbos, tel. 677» Bij voorbaat onze hartelijke dank. j i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8