AMERICA 2 - CASTENRAY 1 (1-2) 2-3 Ook. in dsza ontmoeting is wear gebleken dat het in de tweede klasse niet aan spanning ontbreekt. Hst was maar op het nippertje dat beide punten konden worden binnengehaald, Niet alleen het spel maar ook da zwakke leiding waa da oorzaak dat hat een moeizame overwinning was, Oe zwak leidende scheidsrechter wekte met name bij onze spelers nog al wat irritatie op waardoor het spelpeil erg negatief ward beïnvloed. Al meteen na het beginsignaal mossten wij een tegendoelpunt incasseren doordat America een fout in onze verdediging afstrafte, Een reeks van goede kansen was het antwoord maar de bal wilde niet over de doellijn. Toen Henk Stiphout da doelman van America op voortreffelijke wijzs wist te passeren en de bal inschoot werd dit doelpunt afgekeurd omdat de doelman de bal buiten de 16 meter had aangeraakt. Blijkbaar had de scheidsrschar nog nooit van de voordeairegel gehoord. Toch kon de gelijkmaker niet uitblijven en na een fraai genomen hoekschop door Henk Stiphout wist 3an Emonts de verdiende gelijkmaker tot stand te- brengen, Castenray ging door en was vaak niet ver van een voorsprong verwijderd. Door met name gosd te storen van Toon Tielen zorgde America zelf voor 1-2. In de tweede helft dacht Castenray iets gemakkelijker te kunnen gaan voetballen en dit werd den ook door America afgestraft. Na een reeks van goede kansen begonnen^veel te makkelijk over de wedstrijd te denken en America ging drukken hetgeen in de verdiende gelijWmaker resulteerde. Een vrij hard schot kwam op de lat en de bal ging op erg ongelukkige wijze ovor de doellijn. Het draaide niet meer en het ÖBgon er naar uit te zien dat de punten zouden worden gedeeld. Toch kwamen we nog vaak dicht bij een doelpunt en het was dan ook terecht toen Ban Jacobs de bal precies langs de paal in het doel schoot. In de resterende minuten was de tegenpartij niet meer bij machte iets terug te doen en werden twee punten aan het totaal toegevoegd. Al met al een wedstrijd om van te leren dat men in deze klasse wel degelijk op zijn hoede most zijn en dat het weer iedere zondag vechten ie om da punten. Sparta 4 - Castenray 2 Castenray 2 heeft de afgelopen zondag in aen zeer vermoeiende an harde uitwedstrijd tegen Sparta 4 de volle winst bij de thuisploeg moeten achter laten. Vooral in de aerate helft wist een sterk offensief spelend Sparta het onze verdediging vaak erg moeilijk te maken. Dankzij de goed opererende achterhoede kon de schade tot ds rust echter beperkt blijven tot 1-0. De Castenrayse ploeg kwam in ds eerste 30 min. nauwelijks aan aanvallen toe} daarna lukte het beter, maar goede scoringskansen ontstonden er nau welijks. Na door de "thee" opgepept te zijn kragen we een voortzetting van het laatste kwartier van de Barste helft. Beide ploegen afwisselend in de aanval, maar voor Castenray nauwelijks scoringskansen. Ook da Sevenumse aanvallen konden goed afgaslagen worden. Pas in het laatste kwartier kon Castenray een aantal echte kansen scheppen, maar helaas.... het geluk zat niet mee. Sparta 4 had dit wel, hetgeen in de laatste minuten van de wedstrijden nog in een tweetal doelpunten resulteerde, die de stand op 0-3 brachten. WITTBSBQRST - 0ASTBIÏ.RA7 A" In een zeer sportieve wedstrijd heeft ons vierde elftal terecht het onderspit moeten delven. In de eerste helft had de thuisclub reeds het betere veldspel. Toch had men een misverstand in onze defensie nodig om een 1-0 voorsprong te nemen, Ka rust poogde Castenray 4 door middel van aanvallender spel iets terug ts do Sr waren enkele mogelijkheden op de gelijkmaker, maar die verden niet benut. Tien minuten voor tijd besliste Wittenhorst de wedstrijd definitief in hun voordeel door 2-0 fe scoren, hetgeen ook eindstand werd.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 3