S.J.W. Castenray LAGERE SCHOOL DAMESKOOR BILJARTCLUB 10 Schoolfotos Dp dinsdag oktober morden er op de school foto's van de kinderen gemaakt, t.u>. aan portretfoto, 4 pasfoto's en een klassefoto. Bovendien saorden ook "gezins foto's" geknipt. U kunt hieruit natuurlijk zelf san keuze maken, umnnaer utu kind het pakketje mee naar huis neemt. H. Vormsel De toediening van het Vromsel aan de leerlingen van klas 6 vindt dit schooljaar plaats op zaterdag 23 mei tijdens de H. (Bis van 19.00 uur. Info 3 Het in 1/enray gevestigde informatiecentrum betreffende elektriciteit, mater en gas stelt ons in de gelegenheid iets meer te meten te komen over deze drie be langrijke ondersuerpen. Vandaar, dat ujij hier mat de Se klas een bezoek aan brengen en a/el op donderdagmiddag 2 oktober. Het is uiellicht zinvol om urn kind eens te laten vertellen mat er te zien en te horen aias. Zaterdag 2? september tijdverdrijvsn o.l.v. iüil Danseen. Zendag 28 september tijdverdrijven o.l.v. iïiswr. Philipeen, Roland 2 en mevr. UJismans, Oirloseheide 1. Zaterdag 4 oktober tijdverdrijvan. a.s. Zaterdag ujordt het oud papier tceer opgehaald, "lilt u zo vriendelijk zijn dit goed gebundeld of in dozen verpakt tijdig aan de straat te zetten. K.J.B. Op zaterdag 27 september a.s. om It.00 uur kunnen de leden die mee op kamp zijn geweest hun .foto's afhalen die ze besteld hebben. Meisjes -vanaf 10 jaar (of bijna 10 jaar worden) kunnen zich. opgeven als nieuw lid vaxx de K.J.B. De leden van vorig jaar (die nog geen ik jaar zijn) kunnen zich weer opneiuw opgeven als lid. Iedereen die lid wordt betaalt aan contributie 12,50 per persoon. Willen degenen die gevraagd zijn voor leidster en zich ook hiervoor beschikbaar willen stellen dan ook even komen om kennis te maken met de leden van de K.J.B. Degenen die zich hiervoor interesseert, is dan ook van harte welkom. Bij verhindering even laten weten bij een van de andere leidsters. Baterdag om 19*00 uur avondmis zingen. Maandag repetitie? aanvang 20.00 uur. Keteers C - Bejaarden Castenray 6-2 Programma: Maandag 29 septSevenum C - Ketsers C Vrijdag 3 okfc. Swolgen C - Ketsers C

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 10