DORPSRAAD OUDERCOMMISSiE 4 Verslag vergadering dorpsraad IQ sapt. 1930 1. De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen worden voorgelezen sn goedgekeurd. Naar aanleiding hiervan wordt opgemerkt, dafc door de gemeente grond zal morden aangekocht om het uitzicht op het kruispunt Lollebeekmag - lïlate- rikaewag te verbeteren. Er is nog een rustbank bijgeplaatst aan de Vliegert. 3. Nota participatiecommissie. De dorpsraad vindt dit meer een zaak tussen da woningbouwvereniging en de huurders. Dit standpunt wordt doorgegevan op hst dorpenoverleg. 4. 2a Lustrum Schans. Dit zal ta zijnar tijd op gapaste wijze hardacht mordden. 5. Rondvraag. Veal ouders gaan met hun kinderen naar de zandberg aan de Lollebeekmag om ta spelen. Zouden hier niet een of twee picknicktafels en eventueel enkele speel- uierktuigen geplaatst kunnen morden? De eigenaar heeft in principe geen bezwaar. Hierover mordt contact opgenomen met de gemeente. Ook zal de gemeente gevraagd morden of het mogelijk is in het voorjaar de grond rondom het veldkrui8 in Kl.Oirlo aan te planten, zodat dit ten volle tot zijn recht komt. De rioleringsputjes aan de provinciale mag zijn geregeld verstopt. De gemeente mordt gevraagd hier iets aan te doan. 6. Be voorzitter sluit de vergadering. Volgens het huishoudelijk reglement van de oudercommissie zijn 3 leden van de commissie aftradsnd t.uu: fllevr. iïï. Tacken-Tackan, Iflevr. IJl. Camps-iïlaassen en dhr. G. Smits. mevr. Camps en dhr. Smits zijn herkiesbaar; iflevr. Tacken stalt zich niat her kiesbaar. U/Ij willen haar dan ook langs deze weg van harte bedanken voor het vele merk, dat zij in de afgalopen jaren voor de commissie heeft gedaan. Dit weekeinde morden stemformulieran aan huis bezorgd. IDilt u dit formulier aandachtig lagen en daarna invullen, zodat zo weinig mo gelijk stemmen verloren gaan. iflaandaq of dinsdag morden ze dan meer opgehaald. Bij voorbaat dank voor urn medewerking. -• De oudercommissie. lekkere vis lekkere vis lekkere vis ieders donderdag op het dorpsplein tussen 9 en 10 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 4