LAGERE SCHOOL 9 YS£Z2ÏÊLi22£2££ Dit concerts dat aanvankelijk gepland was op saterdag 15 nov.wordt ver schoven naar zondag 16 nov. l.p.v. een avondconcert wordt het nu een zondagochtendconcert (aanvang 11.30 uur). We dachten hiermee vooral de ouderen iets meer gelegenheid te bieden dit concert te komen bezoeken. Als gastfanfare treedt op de Fanfare uit Tungelroywaarvan ook de Blaaskapel na het concert voor wat stemmingsmuziek zal zorgen. Federatief Solistenconcours 1981 Bit concours, met solisten uit de gehele Gemeente, zal volgend jaar- ia Castenray worden gehouden. De organisatie is in handen van de Federatie van Muziekgezelschappen in de Gemeente Venray, bijgestaan door onze Fanfare.De juiste data van dit concours zijn nog niet bekend. Ook het Solistenconcours van onze vereniging -zal in. 1981 weer gehouden worden. De datum daarvoor zal ook zo spoedig mogelijk bekend gemaakt worden. is er vergdering van de orkestcommissie bij P. Mennen. Aanvang 20.00 uur. _K_N_ï_?_rZ__N_A_A_I_g__ïï_|_S_ïï_S;ï Bij voldoende deelname zal op 23 september a.s. een Knip—naaicursus gegeven worden. Beze omvat 10 lessen» Hebt u belangstelling voor deze cursus, dan kunt u zich opgeven op 15 en 16 sect, bij Marlies Ïïendrix-Smits Loilebeekweg %2, tel. ^37. (liefst bellen na 18.00 uur). Be klasse-ouderavonden zijn voor dit jaar vastgesteld op de volgende data: 23 september klas 1 25 september klas 2/3 1 oktober klas k/5 9 oktober klss 6 De avonden beginnen steeds om 20.00 uur in de lagere school. We hopen voor deze avonden weer op een goede opkomst te mogen rekenen. Het leesonderwijs gebeurt aan onze school niet slechts klassikaal, maar ook andere leesvormen worden ia de klas toegepast. We denken hier o.a. aan het lezen in groepen, waarbij de kinderen naar bepaalde niveaus (dus niet naar leeftijd) worden ingedeeld. Op dit soort aktiviteiten komen we op bovenvermelde ouderavonden natuurlijk uitvoerig terug.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9