8 FANFARE "Dorpsklank" Huwelijk dirigent Vandaag stapt onze dirigent Jan Bartels in het huwelijksbootje met Kitty van Horen, één van onze musicerende leden. Een gebeuren, waarbij onze fanfare uiteraard niet mag ontbreken» Sasses met de fanfares van Tungelroy en Helenaveen brengen we het bruidspaar om 20,00 uur een serenade in Zaal "Brugeind" te Meerlo. Beurtelings wordt een mars gespeeld, waarna door de voorzitter van de fanfare die gespeeld heeft, een korte toespraak gehouden wordt» Tevens wordt dan namens de vereniging een cadeau overhandigd. Tot slot sullen de 3 korpsen gezamenlijk het "Lang sullen ze leven" ten gehore brengen. Onze muzikanten worden allen cos 19.30 uur bij het gemeenschapshuis verwacht. Gaarne in zwart-witte kleding en met blinkend gepoetste instrumenten. Denk ook aan het harpje. Lesrooster saterdag bi^| Dhr. Vankan 9.00 - 9.^0 Linda Smonts, Bene Duykers, William Steeghs 9.40 - 10.00 Annemie Cox 10,00 - 10.^5 Jolanda Janssen, Yvonne Keynöers, Gertie Thielen 1045 - 11.30 Yvonne Classens, Marion Dinghs, Els Jacobs 11.30 - 11,50 Petra Stiphout 11.50 - 12.10 Bia Schattorie 12.10 - 12.30 Marga Wismans 12.30 - 12.50 Peggy Wismans Men wordt verzocht tijdig is het leslokaal aanwezig te zijn. Nogmaals willes we alle ffitiziekschoolleerlingen er op wijzen, dat de Hafa-opleiding tenminste 3 kwartier tot een uur per dag thuisstudie behoeft. Saterdag Ijaov. ffgde^atief^Muziektogrnooi Aan dit toernooi, dat gehouden wordt in het Gemeenschapshuis te Yssel- steyn, doen weer alle fanfares es harmonieën uit onze Gemeente mee. Tevens mogen we dan ook een optreden van D.S.V. en het Jachthoorn- en trompettenkorps "Petrus Banden" verwachten» Beide zijn namelijk lid van de Venrayse Muziekfederatie. Evenals vorig jaar fungeert Dhr. Hans Klerx uit Tilburg weer als jurylid. Alle korpsen brengen na een iaspeelsars twee muziekwerken voor jurering ten gehore. Dat wordt de komende weken dus repeteren geblazen, willen we net vorig jaar behaalde predikaat "Goed" evenaren of zelfs verbeteren. Het auziektoernaai begint os 19»30 uur»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8