7 L.V.B. FAN FARE "Dor psklank" Op woensdag 1? sept. a.s. zal de jaarvergadering worden gehouden om 20,00 uur .in het Gemeenschapshuis. Op deze avond sal Hanny Arts afscheid nemen als voorzitster van de L.V.B. Het bestuur zal dan aangevuld moeten worden met een nieuw lid. We zouden hiervoor erg graag iemand hebban uit de route var, Hanny. Dames, laat ons niet in de steek en stel je als bestuurslid beschikbaar. Dit kan gebeuren bij een van de bestuursleden en tot op de vergadering. Voor de pauze zal het overzicht van het afgelopen jaar en het nieuwe worden doorgenomen -t bestuursverkiezing. Na de pauze kienen. JuMleumviering Roermond Op 19 en 20 sepfc. a.s. in de "Oranjerie" Op vrijdag 19 sept, is de manifestatie epen van 10.00 - 22.00 uur Zaterdag van 12.00 - 17.00 uur Vier leden van onze afdeling zullen hieraan, meewerken. Met de kring Venray vormen ze samen een Surinaamse dansgroep'. De programmaboekjes die we van Roermond zullen "ontvangen, worden met de jaarvergadering rondgedeeld. Op vertoning van de gele lidmaatschapskaart kan men gratis binnen. Men kan het beste per trein reizen,vanwege de parkeerproblemen in Roermond» Concert te Oirlo Fanfare "Ons Genoegen" uit Oirlo organiseert komend weekend haar jaarlijkse Zomerfeesten, evenals vorig jaar weer te houden ir, de, loods van de firma Versieyen aan de Castenrayseweg. Ook onze fanfare zal aan deze muziek feesten haar bijdrage leveren en wel op zondag 7 sept, met een concert om 16.15 uur. Het uit te voeren programma 2iet ar als volgt uit; 1. Montana Mars - Tschuor 2. Amaryllis Ouverture - M.Jlerfontaine 3» Girandole k. Lcreto Mars 5. Kleine Suite over Volksliederen - Heck van Lijnschooten 6. Two Russian Folksongs - Kees Vlak Robert Mari J/ Fri0drif int re Nous Jan Werkman We vertrekken om 15*30 uur bij hot Gemeenschapshuis. Tijdens het concert zc mogelijk gekleed in witte blouse en zwarte broek of rok. Ook de jonge leden die sinds kort in het korps meeblazsn, kunnen in Oirlo meespelers. Bij verhindering gaarne tijdig afmelden. Vrijdag 12 eept.ï Huwelijk Kitty var. Horen en Jan Bartéls 20.00 uur Serenade in zaal "Brugeind" te Meerlo Maar-dag 2? ckt«: Bestuursvergdering bij H. Pk Aanvang 2000 uur i"lipzer Lil 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 7