8 L.R.V. "de eendracht" FANFARE "Dorpsklank" »i~2i®S»conc0lirs 8-tal: 5e prijs Ind. dressuur: Fr» Stiphout 1c prijs J. Philipsen Ml 2e. prijs Springen licht Peter Strijbos 12e prijs Zondag pony-bondsconoours te Reuver. Hier worden dan de Limb, kampioenschappen verreden. Op maandag 25 aug» gaan ook de muziekschoollessen weer van start» De aanvangstijden blijven zonder tegenbericht hetzelfde als voor de vakantie» Eventuele wijzigingen in het lesrooster worden in overleg met de betreffende docent aangebracht Vcor de leerlingen van dhr» B. Vankan beginnen de lessen reeds op zaterdag 23 aug. (morgen.)omdat v6Sr de vakantie'een les kwam te vervallen. Misschien ten overvloede willen we de leden er nogmaals op wijzen, dat men bij verhindering zich altijd dient af te melden. Dit geldt zowel voor de muziekschoolleasen, alsook, voor de repetities op Vrijdag» Zorg verder ook voor tijdige aanwezigheid. Nieuwelingen In tegenstelling tot wal eerder bericht werd. kunnen dagenen. die pas dit jaar met. de muzieklessen begonnen zijn reeds vandaag de repetitie bijwonen. We verwachten ken om 19.5c uur aaefc hun instrument en lessenaar in het Gemeenschapshuis. Gezien de leeftijd van sommigen is de sluitingstijd van de repetitie (32.00 uur) misschien wat aan de late kant» Men kan daarom de repetitie gerust eerder verlaten. Bepraat dit even met je ouders. Uit voorraad leverbaar: DflfflES- an HERCNfietsen (mat korting) Beleefd aanbevelend, GötfllïiAMSHeesakker.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8