barbecue-bal TREKKING!. LOTERIJ FANFARE 'Dorpsklank" 8 2AÏSÜDA a- 9 A U a U J T 1 Morgenavond organiseert on.se fanfare in het gemeenschapshuis het reeds eerder aangekondigde barbecuebal* Kaast de mogelijkheid tot dansen op muziek van het in Castenray wel bekende kwartet "Antergo" bestaat er tevens gelegenheid volop te ge nieten van al het lekkers wat eer. barbecue te bieden heeft. Dit als zeer speciale trekpleister voor alle liefhebbers van geroosterd vlees en groentesalade. Voor hen die nog niet eerder het genoegen mochten hebben kennis te maken met alle geneugten van eenonvervalste barbecue party bieder, wij nu een unieke gelegenheid in ons" eigen Gemeenschapshuis. Het barbecuegebeuren speelt zich af in een overdekte ruimte naast het gemeenschapshuis er., is rechtstreeks-,vanuit de zaal te bereiken via de dubbele deuren aan de kerkhofsijde. Voor een uitstekende bereiding van. het vlees staat het echtpaar Verkoeyen van de gelijknamige slagerij in Leunen garant. En niet onvermeld mag blijven, dat zij geheel gratis hun medewerking verlenen aan dit hopelijk succesvolle barbecuebal. Om 21.00 uur zijn de eerste porties geroosterd vlees consumptieklaar en laten we hapen dat hef werk van de heer en mevrouw Verkoeyen de nodige eer aangedaan zal worden. Een tweede trekpleister var het barbecuebal is de Deze zal om 22.00 uur in het gemeenschapshuis verricht worden door onze pastoor, de 2.E.H. Keulaerds. Dan zal bekend worden wie in het bezit koet van de hoofdprijs van de door- onze Fanfare georganiseerde loterij. Deze hoofdprijs bestaat uit een vakantiereis naar keuze ter waarde van liefst duizend gulden!!!!!!! Wie wordt de gelukkige winnaar van deze hoofdprijsWie wint een fiets t.w.v. 500,- of eer. radio-cassetterecorder t.w.v. f 250,-? Wie wint een van de diverse andere waardevolle prijzen. II kunt er getuige var. zijn bij de trekking tijdens het barbecuebal. Kom tijdig en breng vriednen en bekenden mee. Tot vlak voor de trekking zijn in het gemeenschapshuis nog loter. te verkrijgen. Waag uw laatste kans voor één gulden per lot» inleveren lotenboek^as Willen degenen die- nog lotenboekjes in hun. saterdag 9 aug. ora 13*00 uur inleveren bij J. Strijboe. Obers Voor het barbecuebal zijn nog enkele obers nodig. Wie helpt mee? Aanmelder; s.v.p. bij J. Strijbos, te. 6??. oezit hebben deze uiterlijk F. Kennen, P. Arts of

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 8