L.R.V. "de eendracht" H.B.S. de Batavieren P.S.Z. 't STEKSKE FANFARE "Dorpsklank" 9 Uitslag concours te Velden Viertal: 2e prijs Ind, dressuur: Jan Geerets 3e prijs Jac Wismans 3e prijs Peter Strijbos de prijs j Frank Stiphout 3e prijs R Springen: Frank Stiphout 10e prijs Zondag 2? juni pony-concours te Ottersutn en in Vierlingsbeek concours voor de landelijke ruiters. Zaterdag 28 juni wedstrijd E.H.S. Venlo - Batavieren met als inzet de Huismans trofee. Vertrek 13*30 uur W. Brouwers K. Smulders Vertrek 17.00 uur P. Reijnders B. Emonts 2. Tacken GKune n ïïenny Cremers Jos Weijs G. v.Kuyck P» Emonts F. Smulders H. Kleeven P. Kuypers Ant. Kuypers P. Heidens G. Weijs Al. Kuypers P. Weijs Leon Weijs H. Weijs J. Peeters W. Jacobs Ant. Drabbels H. Cremers Onze Peuters zijn reeds aan hun vakantie begonnen. De leiosters wensen iedereen een fijne vakantie tce met veel zon. Op 19 augustus a.s. zijn alle peuters die dan 2 jaar 'zijn, weer van harte welkom. Men kan peuters opgeven, bij de- leidsters en wel bij: Hia Strijbes, Castelostraat -8 tel. 722 Mia Dinghs, Castelostraat 7 tel?19 Tiny Bloemen, Castelostraat 5 tel. 64b Jeanne Jacobs, Horsterweg A3 Vanavond sullen we het eerste gedeelte van de repetitie wijden aan een aantal zaken, waarover de musicerende leden misschien graag eens hun zegje wollen zeggen. Gesprekspunten zijn 0.3. Muziekschool, repetitie- bezoek, onderhoud instrumentarium. Ook zal de orkest cor-mi se ie iets vertellen over haar- toevedachte taken. We hopen dat alle ausicerer.de leden, dus ook de leerlingen, om 20.00 uur in het gemeenschapshuis aanwezig sullen zijn. Ook de ouders van de jeugd leden zijn van harte welkom. Mogelijk wilier, ook zij e.e.a. wat betreft de fanfare naar voren brengen. De bespreking duurt tot ongeveer 21.00 uur» Daarna is er gewoon repetitie»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 9