morgen onivi nn a kif; 2 n 10 ASPERGESBAL i U! i lj \D i-\ 1 O Financiële rondgang Korgen, 28 juni, is het weer zover dat leden vau de fanfare bij u zullen aankloppen voor een rechtstreekse financiële bijdrage voor onze vereniging. Zoals u weet wordt deze rondgang êên keer per jaar gehouden aan het eind van het aspergesseizoen en op de dag van het Aspergesbal. In 197? leidde de rondgang op die dag namelijk, tot de oprichting van de fanfare in Cas tenray en sindsdien hebben we er een traditie van-gemaakt de rondgang en het Aspergesbal samen te laten vallen. li vindt bij deze Schans gevoegd een envelop met een schrijven waarin onze vraag om financiële steun gemotiveerd wordt. We zijn er trots op, dat ook in Castenray een toch wel dure vereniging' als de fanfare kan blijven bestaan en we hopen dat met a neg hes! lang te kunnen blijven. Alvast heel hartelijk dank voor uw bijdrage. ,v- --1 De rondgang zal traditiegetrouw weer gepaard gaar. met muziek var, onze eigen muzikanten. We starten om 19.00 uur bij de kerk en nemen dan de volgende route: Lollebeekweg - Schoor - Hoogri ebroekseweg - Horsterweg - Venrayseweg - Matthiasstraafc - Castelostraat - Campagnestraat - Castenrayse- weg - Roffert - Tunnelweg - Castenrayseweg - Klein Oirlo - Roland - Oirlose- heide - Hoensel en weer terug naar het centrum. Voor een vlot verloop van de rondgang zouden we u willen vragen de enve loppen zoveel mogelijk klaar te leggen. We danken u bij voorbaat voor uw medewerking en hopen op een succesvolle en gezellige zaterdagmiddag. Aspergesbal Morgenavond wordt als afsluiting van het aspergeeseizoen in het gemeen schapshuis weer het traditionele aspergesbal gehouden. Ook dit keer weer met de overheerlijke hamrolletjes met asperges. Vanaf 20.00 uur kunt u in het gemeenschapshuis terecht en voor elke 10© bezoekers, die v6ór 22.00 uur in de zaal aanwezig is, hebben we weer een aangename verrassing in petto. De stemmingsmuziek zal gebracht werden door kwartet "Antergo", dot zoals bekend borg staat voor een heleboel gezelligheid. Tapper: Louis Vroemen Obers: "S.V. Castenray" Asuergesondereinden-actie Nu het aspergesseizoen beëindigd is, zit ook de ondereindenactie er weer -a op. Zes weken lang hebber, enkele fanfareleden de ondereinden opgehaald bij een grote groep telers (liefst 17 O die deze spontaan voor de fanfare beschikbaar hebben gesteld. Het juiste bedrag wat dit heeft opgebracht is nog niet bekend, maar reeds nu weten we zeker dat de act ia weer zeer goed geslaagd is. We willen alle meewerkende telers en de ophalers van de ondereinden weer hartelijk danken voor hun fantastische bijdrage. Zondag 6 juli: concert te Meerlo. Aanvang 12.10 uur Zondag 7 september: concert te Cirlo Vrijdag 12 nept.: Huwelijk -dan Bartel3 en Kitty van Horen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 10