L.R.V. "de eendracht" 6 Vervolg mededelingen kleuter en lagere school Maandag: 8.45 - 12.15 «ur en 13.*+5 - 15.^5 uur dinsdag, donderdag en vrijdag: 8.45 - 12.00 uur en 13«30 - 15-^5 uur woensdag 8.45 - 12.15 uur Klas 1 en 2 gaan op maandag en op vrijdag reeds om 15.00 uur naar huis. U hebt waarschijnlijk opgemerkt dat de lestijden op maandag afwijken van de gebruikelijke tijden. De reden hiervoor is, dat de zwemles voor klas 3 en 4 tot 12.10 uur duurt en de kinderen derhalve pas om 12.30 uur terug zijn op school. Als hier de reistijd naar huis nog afgetrokken wordt, blijft er wel een erg krappe middagpauze over. Vandaar dat we voor de hele school, na overleg met oudercommissieeen uniforme regeling getroffen hebben. Dit houdt dus in tot 12.15 uur school en 's middags pas om 13.45 uur beginnen. Schoolarts Onlangs ontvingen wij bericht van de schoolarts dat een onderzoek van de 2e klassers er voor dit- schooljaar niet meer in zit. Afgesproken is nu, dat deze kinderen direkt na de grote vakantie aan de beurt komen, samen met de toekomstige 2e klas. krijgt hier dan nog de definitieve datum van doorgegeven. mededeling kleuterschool. Zoals afgesproken is in het schoolboekje mag u samen met uw kind het speelmateriaal op het einde van het schooljaar weer schoonmaken. Haandag 22 juni mag uw kind een goeds stevige zak (zonder gaten) mee naar school brengen. Hierin krijgt het speelgoed mee naar huis dat u en uw kind mag wassen en dragen en natuurlijk volledig weer mee naar school mag brengen. Alleen als het kind het schone materiaal heeft teruggebracht krijgt het weer ander mee naar huis, totdat al hst materiaal schoon is. We hopen dat het net zo goed gaat als het vorig jaar. Bedankt. leerkrachten kleuter- en lagere school. üitslag._£on££oncours_Sevenum Achttal: 7e prijs Ind. dressuur: Annelies Classens, 3e prijs; Jolanda Cox 6e prijs Springen B Marloes Philipsen 6e prijs; Jolanda Luykx 7e prijs Pony-spelen Jan Classens '5e prijs; Tom Philipsen 7e prijs Zondag 22 juni concours Landelijke Ruiters te Velden»

Castenrays dorpsblad De Schans | 1980 | | pagina 6